Pgt ile Tüp bebek yaptıracak olanlar dertleşelim

Lutfen yardim edin.. 26 yasindayim.. 1 down sendromlu kizim oldu ve translokasyon 15 21 tasiyici oldugumu ogrendim. Pgt yaptirdim 10 yumurtadan 6si tutundu ve 6sida hasta cikti.. okadar uzuldumki anlatamam.. vakit kaybetmeden bidahaki adetimde yine tedaviye basladim pazartesi yumurta toplama yaptilar .. nedense tek 6 olgun yumurta var dediler.. cok uzuldum yine .. genetik sonucu 1 ayda geliyor.. ama sansim az gibi gozukuyor cok korkuyorum saglikli cocuk sahibi olamicagim diye.. degerli bilgilerinizi lutfen paylasin

Üzülme canım önemli olan yumurta kalitesi bende de ilkinde 16 tane toplanıştı 11 tanesi döllendi 5. Güne beş tane kalmıştı. İki transfer oldu tutmadı. Translıkasyon varmış eşimde sonra en baştan başladık bu sefer 6 yumurta toplanmıştı çok moralim bozulmuştu dr dörtte bir şans var demişti. Ama benim 6 sıda döllendi 5. Güne yüne 5 tane kaldı. Genetikten 4 tanesi sağlam geldi şimdi çok şükür bi kızım bi oğlum olcak. Yalnız bu tedavide ekstradan büyüme hormonu kullanmıştım onun etkisini bilmiyorum. İnşallah seninde bu sefer olur canım dua et umudunu kaybetme

Insaallah benimde saglikli embriyolarim gelir. Doktor bana kalite yonden cok sanslisin hep kaliteli ama saglikli dgl dedi. Ilkinde 10 yumurta toplaninca. Ve ikincide sadece 6 yumurta toplaninca acikcasi uzuldum sansim azaldi diye. Zaten 10 yumurtadan 6si tutundu ve hepsi hasta cikti. Simdiyse 6 yumurtadan kactanesi embriyo olacak onun haberini bekliyorum bu pazar gelecek. Allah cumlemizin yardimcisi olsun. Ve genetik sonucu 1 ay sonra geliyor... Allah sag saglim evlatlarini kucaginda gostermeyi nasip etsin insaallah...

İnşallah canım darısı başına

Allahim bu mubarek cuma gununde dualarimizi kabul etsin.. insaallah hepsi saglikli olur.. genetik sonuc kac haftada geliyor ?

Büyüme hormonu dediğin ne canım

Kızlar morfoloji sorunundan dolayı (%5) ve üç doğal kayıptan tüp bebek yaptırdık.8yumurta toplandı.3ü döllendi.2.günün sonu hala 3tane.yarın pgt ye gönderebiliriz dediler.yada ardışık tedavi yani havuz yaparız bunları dondurup bi ay daha daha farklı iğne tedavisiyle opu yapabiliriz hepsine sonra pgt yaparız dediler.karar veremiyoruz siz ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…