Petek borularınızı kapatın

Hiç de alakası yok Burhanın eviyle,gel de bir gör önce......

Herkesin zevk meselesi tabi ama bana da çok sıradan geldi. Bu kadar abartmaya gerek yok bence. Beğenmedim ben.

herkesin zevki farklıdır yapanın hoşuna gitmişse sorun yok bence. benim borularım siyahtı çok kötü duruyodu ben aliminyum folyo sardım en azından kötü görüntü gitti..

Bence çok güzel olmuş benim borularım yerin altında ama borular için olmasada bu dekoru başka bir şeyde bende yapmak isterim çok hoşuma gitti

ben başka bişeye takıldım.duvarlarının rengi lila demi,peki markası ne öğrenebilir miyim..

bence hos olmus..süsü sevenler icin güzel bi fikir...ciceklerden daraldigin zaman ince saten seritlere gecmis minik inci taneleri oluyor..kendinde yapabilirsin aslinda..o yapraklarin arasina seritleride gecirebilirsin..daha sade durabilir...ama fikir hos yani

bence hos olmus..süsü sevenler icin güzel bi fikir...ciceklerden daraldigin zaman ince saten seritlere gecmis minik inci taneleri oluyor..kendinde yapabilirsin aslinda..o yapraklarin arasina seritleride gecirebilirsin..daha sade durabilir...ama fikir hos yani

Teşekkür ederim canım aslında senin dediğinde güzel olur yani kafama yattı uygulayabilirim.Ben seviyorum süslü evleri.yerimseniben

çok merkla girdim nasıl bişey yapılmışdıye ama pek hoş deyildi ama yinede fikir sizin elinize sağlık

çok merkla girdim nasıl bişey yapılmışdıye ama pek hoş deyildi ama yinede fikir sizin elinize sağlık

Teşekkür ederim yinede canım naparsın işte eski ev olunca bişeyleri uydurmaya çalışıyosun......sengözlerimebaksanab

yani açıkçası bu kadar abartılı olmamak koşulu ile yapılabilir. bana biraz abartılı geldi yapraklar mı fazla çiçekler mi büyük anlayamadım ama iraz daha sade çok daha güzel olabilir.
saten kurdela da mobilya ve duvarın rengine uygun kullanılırsa olabilir.

yani açıkçası bu kadar abartılı olmamak koşulu ile yapılabilir. bana biraz abartılı geldi yapraklar mı fazla çiçekler mi büyük anlayamadım ama iraz daha sade çok daha güzel olabilir.
saten kurdela da mobilya ve duvarın rengine uygun kullanılırsa olabilir.
Arkadaşım ne mobilyası burası benim antrem zaten mobilya yok.
bence borular görünse daha iyi olucak:1no2:
yok yok böle iyi..delikafadulden
eline sağlık arkadaşım..
Saol canım benim..kaydirigubbakcemile5

cnmmmm çiçeklerin renkleriii tam duvarın rengiyle uyumluu..keşke o yeşil yapraklar olmasaymış ondan göz yoruyorrr..yoksaa güzel cnm şıkır şıkırrrr:)

cnmmmm çiçeklerin renkleriii tam duvarın rengiyle uyumluu..keşke o yeşil yapraklar olmasaymış ondan göz yoruyorrr..yoksaa güzel cnm şıkır şıkırrrr:)

Teşekkür ederim canım bu çiçekler zaten boru çiçekleri diye satılıyor.yerimseniben

X