Jinekoloji Pcos, 2. yumurta çatlatma iğnesi. İlki başarısız.. Anne olamamaktan korkuyorum, sizin için nasıl geçti bu süreç? Tavsiyeler için hadi toplanalım

Bende 28 yaşındayım 1.5 yıldır evliyim ama benim ikinci evliliğim ilk evliligim de bir yıl sürmüştü onda da korunma olmadı hiç totel de 2.5 yıldır olmuyor bende artık zaman kaybetmek istemedim açıkçası kendimi.bildim bileli annelik duygusu hep vardı bende o yüzden hemen tüp bebeğe geçmek istedim belki biraz erken ama olsun yine de şansımı denemek istedim siz neden tüp bebek denemediniz hic
Ben cocuk istemiyordum acıkcası daha öncesinde hiç doktora gitmedim. Ilk tedavi sürecım bu

Anladım canım umarim iyi gelir sana ve hemen hamile kalirsin
İlk denemem basarısız oldu femara hapı, ve yumurta çatlatma iğnesi. Bu ikinci bakalım nasıl olacak. Ama moral olarak geçen ay çok kötüydüm. İnşallah bu ay her birimiz iyi haberler alıriz

İlk denemem basarısız oldu femara hapı, ve yumurta çatlatma iğnesi. Bu ikinci bakalım nasıl olacak. Ama moral olarak geçen ay çok kötüydüm. İnşallah bu ay her birimiz iyi haberler alıriz
Evet insanın morali gerçekten çok bozuluyor ya çok iyi biliyorum bu duyguyu insan sanıyor ki hemen olcak tutcak ama regl olunca dünya sanki başına yıkılıyor ya 🥺🥺🥺 biraz böyle dene bakalım sende hemen tutar belki

Sizın cocugunuz var mı peki normal yolla oldu mu hıc

X