Jinekoloji Pcos, 2. yumurta çatlatma iğnesi. İlki başarısız.. Anne olamamaktan korkuyorum, sizin için nasıl geçti bu süreç? Tavsiyeler için hadi toplanalım

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
91
30
28
Merhaba kızlar. 27 yaşındayım, pcos um var fermara ve çatlatma iğnesi oldum ilk deneme hüsran. Başarısız, regl oldum. Şimdi ikinci denemedeyim. Fakat çok korkuyorum

Merhaba kızlar. 27 yaşındayım, pcos um var fermara ve çatlatma iğnesi oldum ilk deneme hüsran. Başarısız, regl oldum. Şimdi ikinci denemedeyim. Fakat çok korkuyorum
Mrb bende letrol kullandım ilk ay maalesef regl oldum ama çatlatma iğnesi vurunmamistim doktorum kendiliğinden çatlar demişti bu ay da tekrar letrol kullandım ve çatlatma iğnesi vurundum 8 temmuzda bakalım sabirsizlikla bekliyorum ilk çatlatma ignem benim bu sende ne gibi etkiler oluşturdu acaba

Ben fermara kullanmıştım ilk deneyimimde. 4 yumurtam oluşmuştu, sonra çatlatma iğnesi vuruldum. Malesef ilk 2 gün önemliymiş o ilk iki gün biz ilişkiye girmedik. İlk hafta belirtilerim iğneden sonra; mide bulantısı iştahsızlık oldu. 17. Gün adet oldum. İlişki günlerinizi aksatmadıysanız inşallah olumlu sonuçlanır. 14. Gün geldiğinde mutlaka kan testi verin

Mrb bende letrol kullandım ilk ay maalesef regl oldum ama çatlatma iğnesi vurunmamistim doktorum kendiliğinden çatlar demişti bu ay da tekrar letrol kullandım ve çatlatma iğnesi vurundum 8 temmuzda bakalım sabirsizlikla bekliyorum ilk çatlatma ignem benim bu sende ne gibi etkiler oluşturdu acaba
Durumunuz nedir

Hayırlısı olsun inşallah Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın. Siz nasılsınız? Moral motivasyon ruh sağlığı olarak
Çok iyiyim zaten bu süreçte moral Cok önemli ilk önce kendin inanacaksin birgun anne olcam diceksin kendini salarsan vazgecersen eğer zaten kaybedersin Allah'a şükürler olsun eşimde bende çok inaniyoruz olucak.insallah olmasada Allah bilir demekki zamanı değilmiş derim herşeyin en iyisini Allah bilir umarım bu sefer Allahım bana layık görür anne olmayi 🧿🙏 insallah sizde bir gün anne olursunuz 🥰

Çok iyiyim zaten bu süreçte moral Cok önemli ilk önce kendin inanacaksin birgun anne olcam diceksin kendini salarsan vazgecersen eğer zaten kaybedersin Allah'a şükürler olsun eşimde bende çok inaniyoruz olucak.insallah olmasada Allah bilir demekki zamanı değilmiş derim herşeyin en iyisini Allah bilir umarım bu sefer Allahım bana layık görür anne olmayi 🧿🙏 insallah sizde bir gün anne olursunuz 🥰
İnşallah bende yine 2. Hap tedavisindeyim. Bakalım hberleşelim canım inşallah güzel sonuçlar alırız

27 yaşındayım 3 senedir evliyim, siz?
Bende 28 yaşındayım 1.5 yıldır evliyim ama benim ikinci evliliğim ilk evliligim de bir yıl sürmüştü onda da korunma olmadı hiç totel de 2.5 yıldır olmuyor bende artık zaman kaybetmek istemedim açıkçası kendimi.bildim bileli annelik duygusu hep vardı bende o yüzden hemen tüp bebeğe geçmek istedim belki biraz erken ama olsun yine de şansımı denemek istedim siz neden tüp bebek denemediniz hic

X