Pco ve çatlatma iğnesi takip

İlk denemeniz miydi? Kaç yumurta oluştu kaç mmdi

Bende test yaparsam yazarım
Yazın lütfen haberleşelim ama birlikte bekleyip 15-16 günü bekleyelim henüz size de bana da erken. İnanıyorum inanalım olacak bende 4 gün bekleyeceğim inşallah o zaman kadar da siz 14 günde olursunuz
ve birlikte bebişimize kavuşuruz
Dua ediyorum çooook ger dakka

İlk denemeniz miydi? Kaç yumurta oluştu kaç mmdi
3.iğne ile denemem, arada hsg çekildim eşimin spremlerinede bakıldı bi sıkıntımız yok, sadece ben pcosluyumadetim çok düzensiz, umudum yok yoruldum artık yaşımda 29 ilerliyor korkuyorum

Amin inşallah canım dediğin gibi olur ben artık test yapmayacam 14 günü geçmesini beklerim bu stres yordu beni iyice, Allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah

3.iğne ile denemem, arada hsg çekildim eşimin spremlerinede bakıldı bi sıkıntımız yok, sadece ben pcosluyumadetim çok düzensiz, umudum yok yoruldum artık yaşımda 29 ilerliyor korkuyorum
Aynı durumdayız bende ilk büüumedi yumurta bu ikinci. Eşimde sorun yok bende pcos ve adet düzensizliği insan iyi anlayışlı bir eşe rağmen kendini kötü hissediyor maalesef aynı duyguyu yaşıyoruz

Amin inşallah canım dediğin gibi olur ben artık test yapmayacam 14 günü geçmesini beklerim bu stres yordu beni iyice, Allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah
Amin aminnnn bende korkuyorum bekleyeyim dua edelim

Aynı durumdayız bende ilk büüumedi yumurta bu ikinci. Eşimde sorun yok bende pcos ve adet düzensizliği insan iyi anlayışlı bir eşe rağmen kendini kötü hissediyor maalesef aynı duyguyu yaşıyoruz
Aynen bende çok üzülüyorum eşim çok istiyor bebek, ama yinede anlayışlı davranıyorum üzülüyor o da benide sakinleştiriyor sürekli çok yoruldum

Adet olmamı bekliyorum 12.gün test negatifti umudumu kestim artık aşılamaya geçecem bu sefer. Siz?
Aynı durumdayız çok inanmıştım bu gün 14.gün testler hala negatif. Salı günü duphastonu bırkatım ya regl olacağım yâda bilmiyorum artık

Merhaba bende 4 Ekimde ovitrelle iğnesi vuruldum. Vurulduktan sonraki hafta gaz şişkinliğim ve batma hissi aşırı oldu hatta bazen otururken bile acı veriyordu karnıma, son 1 haftadır da göğsümde hassaslık var bu aralar biraz daha azaldı hassaslık. dayanamayıp 12. Günde gebelik testi yapmıştım ama tek çizgi çıktı. Şimdi iğneyi vurduralı 15 gün oldu adet olacak mıyım diye bekliyorum Hepimiz güzel haberler alalım

Aaa aynı şeyleri yaşamışız bende 3 ekimde oldum. Yanı sıra duphaston veya başka bir ilaç kullandınız mı?
Amin aöinnnn buraya yazalım bu hafta yavrumuza kavuştuk diye

Aaa aynı şeyleri yaşamışız bende 3 ekimde oldum. Yanı sıra duphaston veya başka bir ilaç kullandınız mı?
Amin aöinnnn buraya yazalım bu hafta yavrumuza kavuştuk diye
Adetimin üçüncü gününde Femara başladım bitince de yumurta takibi yaptık 22 mm yumurta gördü doktor sonra da iğne yaptırdım işte Çooook istiyorum Allahım nasip etsin bana ve hepimize

Reactions: geb
Kızlar ne durumdasınız?
Benim iki gündür karnımda ara ara sancı oluyor adet olacakmışım gibi ama birşey yok göğüslerimdeki hassasiyet de baya azaldı. Dün afedersiniz ilişki sonrası peçeteye leke geldi çooook az ama sonrasında birşey yok yine ara ara sanki bi batma hissi var. İğneyi vurduralı bugün 14. Gün test yapsam mı beklesem mi bilmiyorummmm beklemek delirtiyor

Aynı duudmdayoz bende de oluyor batmalar normalde regl öncesi ağırım olmuyor o yüzden bilemiyorum regl mi diye?
Benim 15gün 13 ve 14 gün negatif çıktı bu gün yapmadım test beklemek istiyorum pazartesine kadar

Kızlar ne durumdasınız?
İğnenin 14.gun erken gebelik ve kan testinde çıkmadı malesef kan testi 2.5 çıktı articagini düşünmüyorum adet olmayı bekliyorum 3 gün üst üste evde test yaptım hepside hüsran her testten sonra gelen ağlamalar çok yoruldum psikolojik olarak önümüzdeki ay ara vermezsem çok ağrım oldu çünkü hala karnımın sol tarafı agriyor asilama yapmayı düşünüyorum daha garanti olur en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…