Pco ve çatlatma iğnesi takip

Bide şunu fark ettim forumlarda baktığım kadarıyla bu ayın 3u ve 6 sı arasinda çatlatma iğnesiyapan kimseninki tutmadı daha erken mi yoksa iğne ise yaramiyormu aklımda deli sorular

İğnenin 14.gun erken gebelik ve kan testinde çıkmadı malesef kan testi 2.5 çıktı articagini düşünmüyorum adet olmayı bekliyorum 3 gün üst üste evde test yaptım hepside hüsran her testten sonra gelen ağlamalar çok yoruldum psikolojik olarak önümüzdeki ay ara vermezsem çok ağrım oldu çünkü hala karnımın sol tarafı agriyor asilama yapmayı düşünüyorum daha garanti olur en azından
Rabbim kolaylaştırsın nasip etsin bize yavrular❤️
Bende aynı 2 gün yaptım test olmadı bende bekleyeceğim pazartesine kadar aynı gündeymişiz belki bi umut pazartesi pozitif olur dua edeceğim hepimize

Aynı duudmdayoz bende de oluyor batmalar normalde regl öncesi ağırım olmuyor o yüzden bilemiyorum regl mi diye?
Benim 15gün 13 ve 14 gün negatif çıktı bu gün yapmadım test beklemek istiyorum pazartesine kadar 😭😭
Ay dayanamadım ben bugün yaptım negatif çıktı ama

Bende aynı 2 gün yaptım test olmadı bende bekleyeceğim pazartesine kadar aynı gündeymişiz belki bi umut pazartesi pozitif olur dua edeceğim hepimize
İnşallah pozitif olur tüm isteyen herkesin en kolay şekilde

• Beğen
Reactions: geb
Bide bende devam eden karnımın sol tarafında bı ağrı var geçmedi kadin doğuma göründüm bı sıkıntı yok dediler anlamadım bide mide bulantım var psikolojik mi çözemedim

X