Pco ve çatlatma iğnesi takip

Kan sonucum 16.30 çıktı
Maşallahhh çok mutlu oldum gerçekten umudum kalmadı demiştiniz. Rabbim nolur bana da nasip eyle önümüzde ki hafta buraya hamileyim yazmayı
Klomen mi kullandınız ilk denemeniz mi kaç yunruta oluştu ve kaç mm? Özel değilse

Çok teşekkür ederim Güzel haberlerinizi bekliyorum
Ben klomen kullanmıştım ama büyütmemişti yumurtamı 9 mm de kalmışlardı hep gonal f kullandım ardından çatlatma iğnesi yaptım 17 mm tek yumurtam vardı sol yumurtalıkta

Reactions: geb
Bende de bi tane yumurta oldu sadece 19mm o yüzden korkuyorum
Çatlatma ipensi vurulduğum gün dahi 2 günde bir ilişki oldu 3 defa 4 gün olmadı ara verdik. Yanlış mı yaptık bilmiyorum

Belirti tam neydi acaba sizde

Bende iğneyi vuruldugum saatten 36 saat sonra ilişki oldu. Bir gün ara verdim sonraki gün tekrar oldu daha sonrası düzenli ilişki olmadı açıkçası.
Benimde tek yumurtam olduğu için kesin tutmicak kafasindaydim hatta 17 değil de 18 olsa daha iyi tutma şansı var diye okudum birçok yerde bu yüzden korkum da vardı zaten sizinde güzel haberlerinizi alacağımıza inanıyorum

Reactions: geb
Belirtim sadece ignemi vurduğum ikinci gün şiddetli bir kasık ağrım vardı oturup kalkarken bile zorlanmıştım o günden beri göğüs hassasiyetim vardı hala daha devam eden başka bir belirtim olmadı açıkçası

Maşallah tutunmuş yavrunuz
Amin amin ya rabb

Ben gününde saydım 11 dedim ama dediğiniz gibiyse evet 10.gün ama göğüslerim şiş ve hassas adet olacak gibiyim
İğne günü sayılmaz daha 10.gündesin inşallah pozitife döner 12.gün negatif olupda 13.gün pozitif olanlarda var sen iyi düşün Allah sağlıklı evlat bize nasip etsin inşallah

Hanımlar benim iğneden sonra beyaz yapılkan bi akıntı olmuştu iç camaşirimda 2-3 gün gitti şu an 8 günündeyim tekrar gördüm neden acaba bildiğimiz beyaz

Ne kadar hüzünlü bir şey değil mi su içsek bile ay acaba midem mi bulanıyor diye düşünmek bu günde buna üzüldüm ya rabb nasip eyle haftaya buraya hamileyim demeyi ve isteyen herkese

Hanımlar benim iğneden sonra beyaz yapılkan bi akıntı olmuştu iç camaşirimda 2-3 gün gitti şu an 8 günündeyim tekrar gördüm neden acaba bildiğimiz beyaz
Bendede olmuştu ama bir kere 5.günü neden oluyor bilmiyorum ama

Ne kadar hüzünlü bir şey değil mi su içsek bile ay acaba midem mi bulanıyor diye düşünmek bu günde buna üzüldüm ya rabb nasip eyle haftaya buraya hamileyim demeyi ve isteyen herkese
Amin inşallah çok zor bir süreç gerçekten insanın psikolojisi bozuluyor belirti arayarak, negatifi görmek insanı yıkıyor, Allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…