Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Blue_Peri Blue_Peri elin degmisken bu topigi temizle sana zahmet ben yemek yiyim gelcem :KK74:
Hep çıkarken ben temizliyom topigi zaten iki Vileda attığınız varmış gibi yemek bahane ediyo bide🙄
Aynen aslında hepimizin evini sırayla bu şekilde temizleyebiliriz baştan aşağı 🤪😂😂😂
Ablamdan sonra bana gelir noluuuur 🥺
Valla neguzel olur ya birimiz bı oda birimiz diğer oda valla ohhh düşüncesi bile güzel😎

Hep çıkarken ben temizliyom topigi zaten iki Vileda attığınız varmış gibi yemek bahane ediyo bide🙄

Valla neguzel olur ya birimiz bı oda birimiz diğer oda valla ohhh düşüncesi bile güzel😎
Aksama temizlicem dicem ama saat 2lere 3lere kadar burdalar biloyosunki ben uyuyorum😏

Biz 3 gündür evin yarısını bitiremedik.Benim eski performans yok🤣
Olsun, acelen yok ki sağlığın daha önemli 🥰🌸🌸

Valla ya oda oda bitirir akşamına da şöyle güzel sunumlu bi çay sofrası kurar etrafında hem dinlenir hem muhabbet ederdik 1 hafta sonra hoop diğer ev😂😂😂😂

Olsun, acelen yok ki sağlığın daha önemli 🥰🌸🌸

Valla ya oda oda bitirir akşamına da şöyle güzel sunumlu bi çay sofrası kurar etrafında hem dinlenir hem muhabbet ederdik 1 hafta sonra hoop diğer ev😂😂😂😂
Grupcak şöyle bir beyaz selfisi cekermiyiz kuzu be😎🤣

X