Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Biz bu kahvaltı sofralarında sevdiklerimiz ile birlikte kahvaltı yaparken mutlu oluyoruz bizim için bu yeterli, sevdiklerimiz için hazırladığımız kahvaltı sofraları zaten mutluluk sebebi siz bunu algılayamıyorsanız hala daha polemik yaratmaya calısıyorsanız o sizin ayıbınız kusura bakmayın.hayir polemik yaratmaya calismiyorum l! Gercekten!! Bu fotograflar basmakalip diyorum..Ben bunlari hergun goruyorum zaten..Nerede o sevdiklerinizin gulen gozleri ben goremiyorum!! Ben bu fotograflarda sadece cicekli bocekli kahvalti takimlati ve hazirlanan bol kalorili yiyecekler goruyorum..Ha siz niyet okuyucu olabilirsiniz

Bu fotograflarda mutluluk ile ilgili herhangi birsey var mi ya?? Sadece hergun gozumuze sokulan instagram paylasimi olmus bunlar..Mutluluk nerede siz bulduysaniz banada gosterin..
Beni kahvalya davet etseler, aç karnına o sofralara otursam, yesem mutlu olurum :KK53:
Yemesek te bu sofralar bizler için hazırlandı, emek verildi, midemiz değil gözümüz doydu.
Ben her ay bu yarışmayı zevkle takip ediyorum, her birini tek tek bakmak, oy vermek beni fazlasıyla mutlu ediyor😍

Siz merak etmeyin biz kahvaltı ederken gülen gözlerimizin içinede baktık birlikte hoş sohbette ettik birbirimize pınar beyaz da uzattık ancaaak dotograf karesıne bunların hepsini sıgdıramayız biz genel anlamda huzurlu bir gorsel yaratmaya calıstık burada bırtek huzuru yakalayamayan siz olmussunuz burada sanırım. Birde su var herkes eşinin çocuğunun yüzünğ vs gorulmesını istemeyebilir bu platformda dolayısıyla bu yuzden paylaşmamısta olabilirler saygı duyup ne paylaşıldıysa ona bakmak lazım, mesela ben sıZin gibi umdugumu bulamamıs olsaydım eger oy bıle vermeden ilk sayfadan geri cıkardım bu topikten🤷🏼‍♀️

X