Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Evet ailem yanımda olsun istiyorum, oluncada olmuyor, bu bir eksiklik dolmaycak
Inşallah o eksiği iyi bir aile kurarak kapatırsınız. Beterin beteri var arkadaşım. Benim öyle bi şansım da yok. Kaderim yalnız kalmak sanırım.

Topladım valizi gidiyorum inşallah çevredeki tüm psikolojik baskılara rağmen

Okurken gerçekten gözlerim doldu, hiç kolay şeyler yaşamamışsınız. Elinizde mesleğiniz de varken biraz da olsa uzaklaşmanızı öneririm ve umarım bundan sonraki yaşamınızda daha mutlu olursunuz.

Hayatında seni anlayan birinin olmasına sevindim. Senin için hayırlıysa eğer Allah tamamına erdirsin. İnşallah bundan sonra çok mutlu olursun, ailenden göremediğin anlayışı sevgiyi evlenip yuvanda bulursun. Senin için dua edicem.

Inşallah hayırlı bir evladiniz olur. Eşiniz iyidir umarım. Huzurlu olun da gerisi önemli degil. Çocuktan daha önemli şeyler de Varmış bu hayatta

Gercekten insan inanmak istemiyor..
Bir baba nasil evladina kiyar aklim almiyor...
Sizin bebeginizin olmama sebebi karniniza aldiginiz darbe mi ?

Sınandım evet , yeniden doğucakmışım gibi hissediyorum gerçek ben olacakmışım gibi

Sen yine iyi çıkmışsın yahu bu aile içinden afedersinde bir tane aklı başında insan yok , pes etmemişsin süpersin .

Aşktanda yüzüm gülmedi ama olsun. Şu an tek tesellim sağlığım ve mesleğim. Allah büyüktürÇok ama çok teşekkür ederim

Sen yine iyi çıkmışsın yahu bu aile içinden afedersinde bir tane aklı başında insan yok , pes etmemişsin süpersin .
Ben de hep öyle söylüyorum onlara hepiniz ruh ve sinir hastasınız. Biz yine sağlam çıkmışız, böyle bir aileden ateist ve ruh hastası çıkar dedim. Yatın kalkın şükredin dedim. İnşallaj senin gibi kızın olur diyor. Ben kızıma senin yaptığını yaparsam yapsın dedim. Senin gibi bi anne olmayacağım kesin dedim

Hep ozenirdim babaları ile aşkım canım diye konuşunca arkadaşlarim. Canım sıkılırdi. Biri gece 1 2 babasıni aradı o saatte haydar haydar şarkısını soylettirdi.

Allahımm çok dua edicem, Allah hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…