''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kanka bi kaç tüyo verdim hepsi bu:nazar:
pazar günleri arabada dondrma yeriz dedinaniknanik
bende dedim tek külahta yiyin bi sen yala,bi o :roflol::roflol::roflol:
arabayı kirletmeyn dedim hepsi bu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hadi leynn sen azsn sankim :umursamaz: sendwe ne cevherler vardır :roflol::roflol::roflol:
anlat kanka çekinme yabancı yok:icecream::roflol::roflol::roflol::roflol:

altta kalanın canı çıksn puhahaaha :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
olum aslı varya :roflol::roflol::roflol::roflol:ölüyodu ha:roflol::roflol::roflol:

ısırarak mı:1shok: zönk :1shok: yeni bi fantezi mi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

tüm haftaya yetcek kadar stok yaıyosn yane:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

dün gelseydn öğrenirsdin pinokyoyu :mymeka::mymeka::mymeka::dilcikar:
çatla aslı:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:gitme:

zıbınn olummm yenı fentezıler buldumm ısıtarak yıyom arabanın kalorife acyom dondurmayı ıssıtıyomm bogazlarım şişmesın dieeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sirra bak hele:roflol::roflol: devlet sirrriiiii delikafadulden::roflol::roflol:

:serinleyenaslismili::jeyyar: sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

anlamadim la anlat:roflol::roflol:

peki sen hala saglam misin:roflol::roflol: var mi kirik cikik:roflol::roflol:

söylemiom iste lülülülülülü:roflol::roflol:
:umursamaz:
söle len dedım bende sölemıyom olum o zaman kırık cıkık neyım yok işi saglam yapcen olumsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:kedi::roflol::roflol::roflol::jeyyar::jeyyar:

zıbınn olummm yenı fentezıler buldumm ısıtarak yıyom arabanın kalorife acyom dondurmayı ıssıtıyomm bogazlarım şişmesın dieeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

söle len dedım bende sölemıyom olum o zaman kırık cıkık neyım yok işi saglam yapcen olumsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:kedi::roflol::roflol::roflol::jeyyar::jeyyar:

hadi len boğazı şişmesin diyeymiş:umursamaz::roflol::roflol:
üşümeyek diye açtık kaloferi demiyoda:icecream::roflol::roflol::roflol:
karşında bebemi var olum:ecrin_bebek::roflol::roflol::roflol::roflol:

bebem benımm yafrımmm benımmm :ecrin_bebek::ecrin_bebek:sana kardes yaptım zıbınn:KK1::kedi:

ne bıcım alıntı yapmısım bırbırıneee girmişşş al sana aslıalsanaalsanasmile
beceriksiz asli:roflol::roflol: olm benim ömrüm sizin alintilarinizi ayitlamakla mi gececek la:mymeka: :roflol::roflol::roflol:yeterin uleeen:nazar: :isyanedenfstksmili: sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

kanka bi kaç tüyo verdim hepsi bu:nazar:
pazar günleri arabada dondrma yeriz dedinaniknanik
bende dedim tek külahta yiyin bi sen yala,bi o :roflol::roflol::roflol:
arabayı kirletmeyn dedim hepsi bu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hadi leynn sen azsn sankim :umursamaz: sendwe ne cevherler vardır :roflol::roflol::roflol:
anlat kanka çekinme yabancı yok:icecream::roflol::roflol::roflol::roflol:

altta kalanın canı çıksn puhahaaha :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
olum aslı varya :roflol::roflol::roflol::roflol:ölüyodu ha:roflol::roflol::roflol:

ısırarak mı:1shok: zönk :1shok: yeni bi fantezi mi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

tüm haftaya yetcek kadar stok yaıyosn yane:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

dün gelseydn öğrenirsdin pinokyoyu :mymeka::mymeka::mymeka::dilcikar:
çatla aslı:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:gitme:
kanka banada ver bikac tüyo :icecream::roflol::roflol:

:roflol::roflol:kanka hemde ne cevherler var uuuuuu :jeyyar: anlatsam varya topic kapanir delikafadulden o sekil yaneee -tatlicadiarzu- kanka söyleyemem o sirlar bende sakli :roflol::roflol:söylersem tüm gizemi kacar :roflol::roflol: hem ya sonra benim fantezilerimi taklit ederlerse :roflol::roflol::roflol: o fanteziler bitek menim :smiley-cool::icecream:sırnaşık şeysırnaşık şey
kanka okuyanda hakkimda ne sancak olm :roflol::roflol:

kanka öyle cikan cana can kurban la :roflol::roflol: birak kontrolleri onun eline :roflol::roflol: kontrolü eline alip napcanolm :roflol::roflol:

bebem benımm yafrımmm benımmm :ecrin_bebek::ecrin_bebek:sana kardes yaptım zıbınn:KK1::kedi:

ne kardeşmiş len haftalardırbitmedi:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
beceriksiz asli:roflol::roflol: olm benim ömrüm sizin alintilarinizi ayitlamakla mi gececek la:mymeka: :roflol::roflol::roflol:yeterin uleeen:nazar: :isyanedenfstksmili: sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

kanka banada ver bikac tüyo :icecream::roflol::roflol:

:roflol::roflol:kanka hemde ne cevherler var uuuuuu :jeyyar: anlatsam varya topic kapanir delikafadulden o sekil yaneee -tatlicadiarzu- kanka söyleyemem o sirlar bende sakli :roflol::roflol:söylersem tüm gizemi kacar :roflol::roflol: hem ya sonra benim fantezilerimi taklit ederlerse :roflol::roflol::roflol: o fanteziler bitek menim :smiley-cool::icecream:sırnaşık şeysırnaşık şey
kanka okuyanda hakkimda ne sancak olm :roflol::roflol:

kanka öyle cikan cana can kurban la :roflol::roflol: birak kontrolleri onun eline :roflol::roflol: kontrolü eline alip napcanolm :roflol::roflol:

kanka anlat la anlat:dance::dance::dance: bilgilendir bizi:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
msnden anlat olum ders ver bize :teytey::teytey:
dişi haydar dümenim benim:roflol::roflol::roflol::roflol:

kanka kontrolü bırrakmam:smiley-cool: bırakırsam i beşirde bizi yakaalar:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
allan delileri:roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol: söyle allaan akillisi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

fanteziye bak pehhh :nazar: daha yaratici fanteziler lazim olm :roflol::roflol: oda neydi :roflol::roflol:

kanka bi ara ben bogaza birebir olan bisi duyduydum delikafadulden ama söylersem topic kapanir allaamaaaa :roflol::roflol: muz deyim sen anla :icecream::roflol::roflol: bak muz ve bu smili birlestir :icecream: :jeyyar: :roflol::roflol: anadin mi la sırnaşık şeysırnaşık şey hahhhh süprizzzzz evet iste o aklindan gecen sey:roflol::roflol: dogru tahmin ettin sırnaşık şeysırnaşık şey evet iste o bogaz agrisina birebirmis sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol: valla ben söyleyenlerin yalancisiyim :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:
sırnaşık şeysırnaşık şey abooo hakket mi la :roflol::roflol:nasil yapilio o aciklamasinida yap :roflol::roflol:

fanteziye bak pehhh :nazar: daha yaratici fanteziler lazim olm :roflol::roflol: oda neydi :roflol::roflol:

kanka bi ara ben bogaza birebir olan bisi duyduydum delikafadulden ama söylersem topic kapanir allaamaaaa :roflol::roflol: muz deyim sen anla :icecream::roflol::roflol: bak muz ve bu smili birlestir :icecream: :jeyyar: :roflol::roflol: anadin mi la sırnaşık şeysırnaşık şey hahhhh süprizzzzz evet iste o aklindan gecen sey:roflol::roflol: dogru tahmin ettin sırnaşık şeysırnaşık şey evet iste o bogaz agrisina birebirmis sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol: valla ben söyleyenlerin yalancisiyim :roflol::roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey abooo hakket mi la :roflol::roflol:nasil yapilio o aciklamasinida yap :roflol::roflol:

kızım koptum nan allamın delisidelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhe laa bende duydum bogaz kültürü oo:roflol::roflol:yenımı duydun sen cahall:umursamaz:kızım sen giderken ben gelıyodummm:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

vıztıkkk lann anlat cabuk fentezılerını olum :fentezilerisaklayanfistiksimili:alsanaalsanasmile
:roflol::roflol::roflol: o fanteziler bana özel yifruummm:jeyyar: :icecream::roflol::roflol:

ne kardeşmiş len haftalardırbitmedi:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kanka anlat la anlat:dance::dance::dance: bilgilendir bizi:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
msnden anlat olum ders ver bize :teytey::teytey:
dişi haydar dümenim benim:roflol::roflol::roflol::roflol:

kanka kontrolü bırrakmam:smiley-cool: bırakırsam i beşirde bizi yakaalar:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol: viztiktan on altin fantezi :roflol::roflol: yakindir gelicek bu baslikla topic:roflol::roflol::roflol: oo zaman duymayan kalmayacak zaten kanka :roflol::roflol::roflol: simdilik fantezilerimi bana birak :roflol::roflol: onlar bana özel olm:mymeka: :roflol::roflol: topic acip milleti altin degerindeki sirlarimnan bilgilendirecem zati :roflol::roflol: o vakte kadan o sirlar bitek benim :icecream::roflol::roflol::roflol:

kanka birak kontrolü :roflol::roflol: ilk kural bu bak delikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey birakcan kontrolü :nazar::jeyyar: :icecream::roflol::roflol::roflol: kiskis besir kiskis:mymeka: insani fantezilerinde bilem rahat birakmiyo su besir yasırnaşık şeysırnaşık şey

kızım koptum nan allamın delisidelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhe laa bende duydum bogaz kültürü oo:roflol::roflol:yenımı duydun sen cahall:umursamaz:kızım sen giderken ben gelıyodummm:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
hadi la ordan:roflol: yillar önce daha bebeyken duydum ben bunu :icecream: yanliz bogaz demisken suan bogazim cok pis agriyo la sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Philemon .!.:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::r oflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol:
:roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol:
:roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol:

zibin ben senı ekledım hala yoksunn msndeeeekaydirigubbakcemile

sen beni aylar öncesinden ekledin ama yoksun:eek:lmaz: ne iş aslı
gönder msnni ben ekleyeym la seni:KK3:

kanka koptum :roflol::roflol::roflol::roflol:
manyAksın sen vallla manyaksırnaşık şeysırnaşık şey
boğaz ağrısına iyi haaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yalnız ben anlatım şekline hala gülüyorum sen sustun smiller konuştu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
al işte bi zapık daha:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bi şey bilmeyene bak:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sen beni aylar öncesinden ekledin ama yoksun:eek:lmaz: ne iş aslı
gönder msnni ben ekleyeym la seni:KK3:

kanka koptum :roflol::roflol::roflol::roflol:
manyAksın sen vallla manyaksırnaşık şeysırnaşık şey
boğaz ağrısına iyi haaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yalnız ben anlatım şekline hala gülüyorum sen sustun smiller konuştu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

al işte bi zapık daha:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bi şey bilmeyene bak:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol:kanka manyadim iyice la :roflol::roflol:
napim olm en iyi o sekilde anlatilir :roflol::roflol::roflol: sansürlemesem topic güme gidebülüüüü sempatiksalakcinnisırnaşık şeysırnaşık şey hos böylede gidebülüü :roflol: kazen bunlari bi görse zaten ben toptan gidebilüürüüüm :roflol::roflol:
kanka en'lee beni aday gösterceniz mi la :roflol::roflol: en azgin üye :roflol: en fantezik üye :roflol: en smil üye :roflol:en viztik üye :roflol: en zirnasik üye :roflol: en eksin üye:roflol:en cenesi düsük üye :roflol: en en en en en üye :roflol::roflol::roflol: allah bu liste uzadikca uzuyo :roflol:
kanka lasempatiksalakcinni simdi ben onca lafin üstüne aklinialirimsmile bogazim agriyo desem :roflol::roflol:ne dersin:roflol::roflol: kanka sakin aklimdan geceni söyleme sırnaşık şey gebertirim bak:mymeka: :roflol::roflol:

hadi la ordan:roflol: yillar önce daha bebeyken duydum ben bunu :icecream: yanliz bogaz demisken suan bogazim cok pis agriyo la sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

ohaaaa kızım sen neee ...... vıztıkmısın doldur boslugusırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:roflol ailsıne katılım dedım bendee:roflol::roflol:

:roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol:
:roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:kanka manyadim iyice la :roflol::roflol:
napim olm en iyi o sekilde anlatilir :roflol::roflol::roflol: sansürlemesem topic güme gidebülüüüü sempatiksalakcinnisırnaşık şeysırnaşık şey hos böylede gidebülüü :roflol: kazen bunlari bi görse zaten ben toptan gidebilüürüüüm :roflol::roflol:
kanka en'lee beni aday gösterceniz mi la :roflol::roflol: en azgin üye :roflol: en fantezik üye :roflol: en smil üye :roflol:en viztik üye :roflol: en zirnasik üye :roflol: en eksin üye:roflol:en cenesi düsük üye :roflol: en en en en en üye :roflol::roflol::roflol: allah bu liste uzadikca uzuyo :roflol:
kanka lasempatiksalakcinni simdi ben onca lafin üstüne aklinialirimsmile bogazim agriyo desem :roflol::roflol:ne dersin:roflol::roflol: kanka sakin aklimdan geceni söyleme sırnaşık şey gebertirim bak:mymeka: :roflol::roflol:

geldı aklımaa sana bi kültür lazım yavrummmm:roflol::roflol:nerde benım jeyyarımm:jeyyar::jeyyar::roflol::roflol:

X