''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

söylediğim gibi mi yedin aslıaklinialirimsmile:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol: isin uzmani konusuyo :smiley-cool:sırnaşık şeysırnaşık şey zibindan inciler sırnaşık şeysırnaşık şey kanka nasil tarif ettin bizede söyle sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey hayir ilerde birgün lazim olur -tatlicadiarzu- o bakimdan yanee sırnaşık şeysırnaşık şey

Duysun duysun o da farkında zaten:icecream:
:roflol::roflol::roflol: libido dedin mi tamamdir sırnaşık şeysırnaşık şey

aslı yetiş:roflol::roflol::roflol:
gül gül ölcen:roflol: olum:roflol::roflol::roflol:
pinokyo:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol: asli cok sey kacirdin olm :roflol::roflol: pinokyolar behlüller tutti fruttiler :roflol::roflol::roflol:
kanka +18e tasincaz bu gidisle :roflol::roflol::roflol:

kanka biz 15lide yayin yapiyoz aslida baska bi yayin yapiyo olmasin sakin:jeyyar: :roflol: :sapikfstksmili: sempatiksalakcinni :roflol::roflol:

vıstık olm ne dicem bi şe demdim:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
aslı nörüyon laalülülülülülülülülülülülülülülülülülü
aslı pinokyo süperdii:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
anlatılmaz yaaşanır:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

vıstık olm ne dicem bi şe demdim:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
sus laaa bide bisi demedim diyo cakalll:roflol::roflol: utanma kanka söyle söyleee aklinialirimsmilesanki bilmioz seni :roflol::roflol:icindeki balikci hatunu :roflol: pinokyo fantezilerini neyim hepiciiini ögrendik artik:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol: pinokyo behlül sırnaşık şeysırnaşık şey

delikafadulden ne tür bi dondurma sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey dondurma mi :icecream: muz mu :jeyyar::roflol::roflol::roflol:

bılmem orasını sen daha ii bılırsın annemm:roflol:aklinialirimsmile

O soğukta dondurma mı yediniz kız hiç inandırıcı gelmedi valla:jeyyar:

evet ömürümm cok sıcak oldudaaa ondan yedıkkdelikafaduldensırnaşık şey:roflol:

:roflol::roflol: muz yemistir belkide sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol:manyag vıztıkkkk:roflol::roflol:

Tavan yapmıştı zaten iyice aklinialirimsmile

evettt tavann ne tavannnn:roflol:enişte ölüyoduuuguclubacismile:roflol::roflol:

:roflol:asli duymasin :roflol:

duydum b,le lan:mymeka:delikafaduldensırnaşık şey

söylediğim gibi mi yedin aslıaklinialirimsmile:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hasta olmayım diyee ısıtarak yedımm:roflol::roflol::roflol::roflol:

Duysun duysun o da farkında zaten:icecream:

:icecream::icecream::icecream:

:roflol::roflol::roflol: isin uzmani konusuyo :smiley-cool:sırnaşık şeysırnaşık şey zibindan inciler sırnaşık şeysırnaşık şey kanka nasil tarif ettin bizede söyle sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey hayir ilerde birgün lazim olur -tatlicadiarzu- o bakimdan yanee sırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol: libido dedin mi tamamdir sırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol: asli cok sey kacirdin olm :roflol::roflol: pinokyolar behlüller tutti fruttiler :roflol::roflol::roflol:
kanka +18e tasincaz bu gidisle :roflol::roflol::roflol:

kanka biz 15lide yayin yapiyoz aslida baska bi yayin yapiyo olmasin sakin:jeyyar: :roflol: :sapikfstksmili: sempatiksalakcinni :roflol::roflol:

sadece pazarları yıyom olum dondurma yoksa dokanırr soguktaaananiknanik:roflol::roflol:

ne pınokyosuu beeeeeebilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile

aslııııı günaydınnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydınnnn ablammmmmmmmmm:asigim:

bılmem orasını sen daha ii bılırsın annemm:roflol:aklinialirimsmile

evet ömürümm cok sıcak oldudaaa ondan yedıkkdelikafaduldensırnaşık şey:roflol:

:roflol::roflol:manyag vıztıkkkk:roflol::roflol:
ben nerden biliyim ayol :roflol: söylede bilelim hadi :jeyyar: :icecream: bilmeyen kalmasin :roflol::roflol::roflol:

delikafadulden serinledin mi bari sempatiksalakcinnisırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

he buyrun benim :smiley-cool::roflol::roflol:

ölüyo muydu :1shok: naptin olm enisteye:mymeka: :roflol::roflol: azgin garu yavas yavasss :roflol::roflol:

isitarak nasi oluyo la :roflol::roflol:ne tür bi fantezi o aklinialirimsmile :fanteziciviztiksmili: :roflol::roflol::roflol:

sadece pazarları yıyom olum dondurma yoksa dokanırr soguktaaananiknanik:roflol::roflol:
:roflol:pazardan aldim bi tane eve geldim 15 tane :roflol: :sacmalayanfstksmili: :roflol:ne alakaydi la bu simdi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey kanka sifreli konusma la :roflol: herseyi acik acik yaz olm :icecream::roflol::roflol::roflol:

delikafadulden ay aslinin pinokyodan haberi yok dahaaaaaaaaa delikafadulden:roflol::roflol: cahaaaaaaaaaallll lülülülülülü:roflol::roflol::roflol:

ben nerden biliyim ayol :roflol: söylede bilelim hadi :jeyyar: :icecream: bilmeyen kalmasin :roflol::roflol::roflol:

sölemem meslek sırrı buyude gel annemm:roflol:

delikafadulden serinledin mi bari sempatiksalakcinnisırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

anam hemde nasıl anlatamamkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmileaklinialirimsmile

he buyrun benim :smiley-cool::roflol::roflol:

ölüyo muydu :1shok: naptin olm enisteye:mymeka: :roflol::roflol: azgin garu yavas yavasss :roflol::roflol:

bişi yapmadım bee hala sağlamm tabı bıde ona sormak lazımmm:roflol::roflol:

isitarak nasi oluyo la :roflol::roflol:ne tür bi fantezi o aklinialirimsmile :fanteziciviztiksmili: :roflol::roflol::roflol:

anladın sen onuaklinialirimsmileaklinialirimsmile

:roflol:pazardan aldim bi tane eve geldim 15 tane :roflol: :sacmalayanfstksmili: :roflol:ne alakaydi la bu simdi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey kanka sifreli konusma la :roflol: herseyi acik acik yaz olm :icecream::roflol::roflol::roflol:
delikafadulden ay aslinin pinokyodan haberi yok dahaaaaaaaaa delikafadulden:roflol::roflol: cahaaaaaaaaaallll lülülülülülü:roflol::roflol::roflol:

pınokyaa ne lan sule cabukkkkk:mymeka:

sus laaa bide bisi demedim diyo cakalll:roflol::roflol: utanma kanka söyle söyleee aklinialirimsmilesanki bilmioz seni :roflol::roflol:icindeki balikci hatunu :roflol: pinokyo fantezilerini neyim hepiciiini ögrendik artik:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol: pinokyo behlül sırnaşık şeysırnaşık şey

kanka bi kaç tüyo verdim hepsi bu:nazar:
pazar günleri arabada dondrma yeriz dedinaniknanik
bende dedim tek külahta yiyin bi sen yala,bi o :roflol::roflol::roflol:
arabayı kirletmeyn dedim hepsi bu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hadi leynn sen azsn sankim :umursamaz: sendwe ne cevherler vardır :roflol::roflol::roflol:
anlat kanka çekinme yabancı yok:icecream::roflol::roflol::roflol::roflol:

altta kalanın canı çıksn puhahaaha :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
olum aslı varya :roflol::roflol::roflol::roflol:ölüyodu ha:roflol::roflol::roflol:

ısırarak mı:1shok: zönk :1shok: yeni bi fantezi mi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
tüm haftaya yetcek kadar stok yaıyosn yane:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

dün gelseydn öğrenirsdin pinokyoyu :mymeka::mymeka::mymeka::dilcikar:
çatla aslı:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:gitme:

Asli .!.:
sölemem meslek sırrı buyude gel annemm:roflol:

anam hemde nasıl anlatamamkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmileakli nialirimsmile

bişi yapmadım bee hala sağlamm tabı bıde ona sormak lazımmm:roflol::roflol:

anladın sen onuaklinialirimsmileaklinialirimsmile

pınokyaa ne lan sule cabukkkkk:mymeka:
sirra bak hele:roflol::roflol: devlet sirrriiiii delikafadulden::roflol::roflol:

:serinleyenaslismili::jeyyar: sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

anlamadim la anlat:roflol::roflol:

peki sen hala saglam misin:roflol::roflol: var mi kirik cikik:roflol::roflol:

söylemiom iste lülülülülülü:roflol::roflol:

X