Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hoş geldin , nerelerdesin sen ? Ooooo ooo o 1.liğinin üzerinden çok geçti , yeni kategoriye de bekliyoruz seni :KK16:
Valla katılırım katılmasınada hani katılan arkadaşlara ayıp olmasın..Şimdi benim tarifler silip süpürür ortalığı filan,üzülmesin kimse :KK53:
Şaka şaka haa..:KK19: Fırsatım olursa,yarışmaya katılacak tariflerden yaparsam tabiki katılırım :KK34:

Vuslatın içine nevreste kaçmış :KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60:
Patates yemeği yapmayı bilmiyorum:KK14:Sizden öğrenmek istiyorum:KK52:Birde patates çok pahalı alma gücüm yok saksıya ektim bekliyorum çıkarsa yaparım belki:KK60:

Önce ben geldim:KK52:

:KK9:Bakalım kandırabilecek mi:KK9::KK52:
Patates fiyatları düştü nevoşum:KK53: Buyrun mutfağa alalım sizi:KK56::KK9:
Amaninn..Pilavlar kategorisinin oylaması yapılmış,yarışma bitmiş patateslere geçilmiş bile :KK53: Ben oylama bile yapamamıştım oysaki :KK31:
Neyse,yeni kategori hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar..Kıssa bir zamanda bayağı tarifler eklenmiş gördüğüm kadarı ile.Teker teker bakıp yorumumu yapacağım tabiki Tatlılar kategorisi birincisi olaraktan :KK19::KK9:
İyi olan,hak eden kazansın kızlar..Bol şans hepinize :KK16:
Tekrar sahalara davet edelim sizi:KK9::KK56:
Ellerin dert görmesin :KK56::KK52::KK52:

Afiyet olsun canım:KK16: Nasıl hazırladım ama şipşak kumpir :KK23::KK9:

Canım tatlılar kategorisi geçeli bayağı oldu yeniden yarışmaya katılmak istemez misin:KK56::KK9:Hediye çok cazip daha önce 1. de olsan tekrar hediyeyi kazanabiliyorsun:KK34:
Aaa.. Gerçektenmi,tekrar birinci olabiliyormuyuz :KK52: İyiymiş valla :KK9: Düşüneyim ben o zaman :KK34:
Fırsatım olurda yarışmaya katılacak bir tariften yapma imkanım olursa tabiki fotoğraflar katılırım yarışmaya..Nasılsa hergünkü işimiz bizim mutfakta yemek yapmak :KK34: Teşekkürler Nevoşum :KK54:

Aaa.. Gerçektenmi,tekrar birinci olabiliyormuyuz :KK52: İyiymiş valla :KK9: Düşüneyim ben o zaman :KK34:
Fırsatım olurda yarışmaya katılacak bir tariften yapma imkanım olursa tabiki fotoğraflar katılırım yarışmaya..Nasılsa hergünkü işimiz bizim mutfakta yemek yapmak :KK34: Teşekkürler Nevoşum :KK54:

Evet bu 4. kategori olacak daha önce 1. olanlarda hediyeyi alabiliyorlar:KK34:Rica ederim canım:KK16:

Tam da acıkmıştım kraker tırtıklıyordum , çok iyi geldi bu vuslatım :KK56:

Valla katılırım katılmasınada hani katılan arkadaşlara ayıp olmasın..Şimdi benim tarifler silip süpürür ortalığı filan,üzülmesin kimse :KK53:
Şaka şaka haa..:KK19: Fırsatım olursa,yarışmaya katılacak tariflerden yaparsam tabiki katılırım :KK34:

Gel gel ödülde değişti hem :KK34:

Tşk ederim ellerine sağlık yedim afiyetle kızlara kalmadı:)

Azıcık bıraksaydın ama yaaa :KK14:

X