Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
günaydın canım.. annemi memlekete gönderdim bana da olcam dedi temizliğe başlamış bana bile pas vermiyooo bu ara patates yarışmasına katılcak diye korkuyom ay

Gelsin gelsin

Ooooo temizlikse 3 gün daha hayata dönmez anneler şimdi

günaydınlar..................................

evet haşlanmış patates olsa yiyilirdi bak şimdiii

biz tarifi eklemekte biraz erken mi davrandık ne yaaa :26:

bence erken değil benim gibi olma bak iki gündür eve yorgun gidiyom yapamadım bir şey en güzeli erken katılmak sonra tarif kalmıyooo

patatizz yoğkii

nasılsın canım

iyiyim miskamber sen nasılsın ,görüşemedik pek ...

bence erken değil benim gibi olma bak iki gündür eve yorgun gidiyom yapamadım bir şey en güzeli erken katılmak sonra tarif kalmıyooo

arada bi yoğunluk oldu.pilavlar bitmiş....ben hala oraya bakıyorum kim naptı diye

bir bakıma iyi oldu aynı tarif yapılır korkusu kalktı
yap kız sende artıkk
yok ben oy vermeyi daha çok seviyorum

aa marifetlerini görseydikkk

arada bi yoğunluk oldu.pilavlar bitmiş....ben hala oraya bakıyorum kim naptı diye

benimde öyle oldu 4 gün ara verdim izindeydim bi geldim anaaa ne bombalar... patates falan...

bir bakıma iyi oldu aynı tarif yapılır korkusu kalktı
yap kız sende artıkk

aa marifetlerini görseydikkk

yapcam canım bugün ütüm var çıkışta eli yüzü düzgün patates bulursam markette yapcam bugün ütüden sonra

bulursun canımm ne yapcann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…