Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Ausum senide tebrik ederim:)Bugün yeni kalkdımda bi uykuyu dağıtamadım eksik yazıyorum hep:)

Ausum çok çok tebrik ederim. Hediye çekini güzel günlerde kullan, proluk da hayırlı uğurlu olsun canım benim...

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım

5. yarışmada oldu nihayet

Aus canım tebrik ederim birinciliğini.:119:Hediyelerini de güzel günlerde kullan.Çok güzel bir yarışma oldu.Katılan herkesi tebrik ederim.

Teşekkür ederim adracım , bende seni tebrik ederim . Nasıl sevindim ismin açıklanınca , bu sayfa da bol bol dedikodunu yaptık oku bir ara

Teşekkür ederim kuzum

Ooo gel tabi ausum:)nasıl sevinirim:)Nevroşum sende gel:)

Tamam nevresteyi de kapıp geliyorum

Kızlar geçmişi okudum şimdi.Şanslı üye seçilmeme benim kadar çok sevinmişsiniz.Valla ne desem bilemedim.Çok teşekkür ederim hepinize.Sabah okuyunca çok şaşırdım,mutlu oldum.Kazen'in bunu bana layık görüşüne çok sevindim.Evdekilere de bir güzel havamı attım.Bu 7.katılışım.Bunda da rekor bende galiba:)Kek beni çok uğraştırdı.Çok istediğim için heralde sorun çıkardı bana.Ama elimden kurtulamadı.Pes etmeyin,pro olana kadar katılın.Şans size de gülebilir.

Nevreste aşkolsun bana hiç çıtlatmadın şanslı üye konusunu.

Aus bilseydim yine katılırdım.Çünkü röportajlarda da söylüyorum,kendim için katılıyorum diye.Bu keki yapmasaydım içime dert olurdu.Ama yanında pro üyelik ve şanslı üye olunca da tadından yenmiyor.

Teşekkür ederim adracım , bende seni tebrik ederim . Nasıl sevindim ismin açıklanınca , bu sayfa da bol bol dedikodunu yaptık oku bir ara

Okudum okudum.Keşke bütün dedikodular bu kadar tatlı olsa.

Canım tekrar tebrik ediyorumSenin kadar çok sevindim rüyamda bile seni gördümDün geceden beri siteye gelmeni bekliyoruz
Canım çıtlatsaydım süpriz olurmuyduBöyle çok güzel oldu

Evet şans bize gülmez demeyin azmin sonu başarıdır

Ausum senide tebrik ederim:)Bugün yeni kalkdımda bi uykuyu dağıtamadım eksik yazıyorum hep:)

Canım benim etli ekmeğe çağırdın ya ben onu tebrikten saydım zaten

Okudum okudum.Keşke bütün dedikodular bu kadar tatlı olsa.

Gece eşime bile dedim adam koltukta uyuya kalmış ,ben sesleniyorum , adra şanslı üye seçilmiş dedim O da bana futbolcu arda sanıp ne olmuş ardaya diyor

Oooooo nevreste yemekteyiz atasözlerine de başladı

Eveeet ama cidden bu yarışma kaçmaz .

Hem birinci kazanıyor ,

Hem katılan kazanıyor ,

Hem oy veren kazanıyor ....

Daha ne olsun

Son düzenleme:

Bu sloganları beğendim link dağıtırken ekleyeyim
Zaten git başımızdan yarışmadan,oy istemekten başka bir bildiğin yok diyorlar

Hadi ya rüyana mı girdim.Ben de keki yaptığım gece hamurlarla uğraştım.Bİrinin saçına kek hamuru damlıyor.Ayyy ne olacak çaktırmadan nasıl alacağım diye düşünüyorum.Bizim durumlar vahim galiba Nevoş.

Evet büyük sürpriz.

Adra'cım pro üyeliğinde hayırlı olsun çok ama çok yakıştı
Bu kategori çok güzel bir kategori oldu

Sağol canım.Gerçekten güzel oldu yarışma.:119:

Gece eşime bile dedim adam koltukta uyuya kalmış ,ben sesleniyorum , adra şanslı üye seçilmiş dedim O da bana futbolcu arda sanıp ne olmuş ardaya diyor

Ama adam doğru demiş.Adra'nın tersi arda.Yeğenimin adı.

Öyle canım çok heyecanlandım galiba
Durumlarımız çok vahim yarışma sonrası tedavi gerektirecek

Öyle canım çok heyecanlandım galiba
Durumlarımız çok vahim yarışma sonrası tedavi gerektirecek

Ya benimde kroketimi biri yapmıştı , çok kötü oldu beceremedim falan yazmıştı yarışma devam ederken , o gece rüyamda herkes sayfama girip berbatmış , yaptık olmadı yazıyordu

Selam herkese

Benim de 5. olmuştu
Canım ben Eylül'e daha dur defalarca katılıp yeni birşeyler alanlar oldu demek istedimVe Kazen başkalarıda var dedi.Hatırlatırım
Ya benimde kroketimi biri yapmıştı , çok kötü oldu beceremedim falan yazmıştı yarışma devam ederken , o gece rüyamda herkes sayfama girip berbatmış , yaptık olmadı yazıyordu

Ay çok kötü bir kabus olmuş
Sanal falan ama biz burda bir dünya yaşıyoruz ve çok etkileniyoruz

Halâ bir umut var diyorsun yani nevoş Ama katılmayınca o umutda elden gitmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…