Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
bunlaar yanlış oldu galiba , olacaktı değil mi kuzum
evet tebrik ettim ya aşkolsun
ne biliyim yeni açılmış konu göremeyince bilemedim
Tabi ki olmaz olur mu
iyi o zaman

yoo bir şeye sıkılmadı aslında ama ter basıyo birden bir de :26::26:

aa bu kez oy veremedim memleketteydim
ausencia tebrik ederim yemeğin zaten çok güzeldi
katılan tüm arkadaşlarında eline sağlık

günaydınlar....sonuçlanmış yarışma.aus tebrikler...ellerine sağlık tekrardan....

Aus tebrik ediyorum
Yarışmaya katılan herkesin ellerine sağlık.

Çok teşekkürler egunal

aa bu kez oy veremedim memleketteydim
ausencia tebrik ederim yemeğin zaten çok güzeldi
katılan tüm arkadaşlarında eline sağlık

Teşekkür ederim esra , yani oylarınızı yeni kategoride bekliyoruz yine , yorumların her zaman objektif

günaydınlar....sonuçlanmış yarışma.aus tebrikler...ellerine sağlık tekrardan....

Teşekkürler miskamber , dönmüşsün sevindim çok

Çok teşekkürler egunal

Teşekkür ederim esra , yani oylarınızı yeni kategoride bekliyoruz yine , yorumların her zaman objektif

:) gitmişim ama farketmemişim.bi kaç gündür girememiştim kk 'ya.mapusa girip çıktığımı sabah gördüm

Çok teşekkürler egunal

inşallah yeni katagoride oy kullanacağım canım
hekeden kazansın
tekrar ellerine sağlık

Ausum çok çok tebrik ederim. Hediye çekini güzel günlerde kullan, proluk da hayırlı uğurlu olsun canım benim...

Aus canım tebrik ederim birinciliğini.:119:Hediyelerini de güzel günlerde kullan.Çok güzel bir yarışma oldu.Katılan herkesi tebrik ederim.

Kazen'e de çok teşekkür ederim şanslı üye ve proluk için.:119:Çok sevindim sabah görünce.

Tereddütteydim şanslı üye konusunda şimdi emin oldum.Azmimin dikkate alınmasına çok mutlu oldum.Çok teşekkür ederim tekrar.:119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…