Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
:KK19::KK52::KK52: bunlaar yanlış oldu galiba , :KK9::KK16::KK16: olacaktı değil mi kuzum :KK14:
evet tebrik ettim ya aşkolsun :KK25::KK25::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:
Eylül'cüm sahiden çarpıntına veriyorum:KK60:
Uyan yarışma bitti yenisi başladı:KK52:
Kazen şehir dışında döndüğünde yeni konuyu açacak:KK9:Ama katılımlar başlayabilir.:KK52:

Öyle canım çarpıntısına ver:KK9:
ne biliyim yeni açılmış konu göremeyince bilemedim :KK17::KK17::KK17::KK9::KK9::KK9:
Tabi ki olmaz olur mu:KK52::KK52::KK52:
iyi o zaman :KK9::KK9::KK9::KK9:
Hacı bekler gibi bekliyorum şuan adrayı :KK52:

Canın bir şeye sıkıldı mı ?

İlaç dışında ?

Bazen insanın içine bir sıkıntı gelir , nefes alamayacak gibi olur , belki öyle bir şeydir .

yoo bir şeye sıkılmadı aslında ama ter basıyo birden bir de :26::26:

aa bu kez oy veremedim memleketteydim
ausencia tebrik ederim yemeğin zaten çok güzeldi
katılan tüm arkadaşlarında eline sağlık

günaydınlar....sonuçlanmış yarışma.aus tebrikler...ellerine sağlık tekrardan....

Aus tebrik ediyorum:KK16:
Yarışmaya katılan herkesin ellerine sağlık.

Çok teşekkürler egunal :KK16:

aa bu kez oy veremedim memleketteydim
ausencia tebrik ederim yemeğin zaten çok güzeldi
katılan tüm arkadaşlarında eline sağlık

Teşekkür ederim esra , yani oylarınızı yeni kategoride bekliyoruz yine , yorumların her zaman objektif :KK34:

günaydınlar....sonuçlanmış yarışma.aus tebrikler...ellerine sağlık tekrardan....

Teşekkürler miskamber , dönmüşsün sevindim çok

Teşekkür ederim esra , yani oylarınızı yeni kategoride bekliyoruz yine , yorumların her zaman objektif :KK34:

:) gitmişim ama farketmemişim.bi kaç gündür girememiştim kk 'ya.mapusa girip çıktığımı sabah gördüm:KK1:

inşallah yeni katagoride oy kullanacağım canım
hekeden kazansın
tekrar ellerine sağlık

Ausum çok çok tebrik ederim.:KK16::KK16::KK16: Hediye çekini güzel günlerde kullan, proluk da hayırlı uğurlu olsun canım benim...:KK16::KK16::KK16:

Aus canım tebrik ederim birinciliğini.:KK52::KK16::119:Hediyelerini de güzel günlerde kullan.:KK19:Çok güzel bir yarışma oldu.Katılan herkesi tebrik ederim.:nazar:

Tebrik ederim aus ablacım.. :KK9::KK9:

$Tebrikler+Emel+Han%u0131m+004.jpg

Kazen'e de çok teşekkür ederim şanslı üye ve proluk için.:119:Çok sevindim sabah görünce.:KK17:

Hatta diğer şanslı üyemizi de açıklıyayım. ; Adra

Nevreste şahidimdir, yarışmalarda ki azminden dolayı bu yarışmada kendisine böyel bir şey yapacağımı bahsettim. Hatta başka isimlerde var ama ilk bu olsun dedim ve Nevreste'ye sıkı sıkı tembih ettim sakın kimseye bundan bahsetme diye.

Tereddütteydim şanslı üye konusunda şimdi emin oldum.:KK52:Azmimin dikkate alınmasına çok mutlu oldum.Çok teşekkür ederim tekrar.:119:

X