Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Ausum senide tebrik ederim:)Bugün yeni kalkdımda bi uykuyu dağıtamadım eksik yazıyorum hep:)

Ausum çok çok tebrik ederim.:KK16::KK16::KK16: Hediye çekini güzel günlerde kullan, proluk da hayırlı uğurlu olsun canım benim...:KK16::KK16::KK16:

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım :KK16::KK16:

5. yarışmada oldu nihayet :KK1:

Aus canım tebrik ederim birinciliğini.:KK52::KK16::119:Hediyelerini de güzel günlerde kullan.:KK19:Çok güzel bir yarışma oldu.Katılan herkesi tebrik ederim.:nazar:

Teşekkür ederim adracım , bende seni tebrik ederim . Nasıl sevindim ismin açıklanınca , bu sayfa da bol bol dedikodunu yaptık :KK6: oku bir ara:KK1:

Teşekkür ederim kuzum :KK19:

Ooo gel tabi ausum:)nasıl sevinirim:)Nevroşum sende gel:)

Tamam nevresteyi de kapıp geliyorum :KK55:

Kızlar geçmişi okudum şimdi.Şanslı üye seçilmeme benim kadar çok sevinmişsiniz.Valla ne desem bilemedim.Çok teşekkür ederim hepinize.:KK16::KK16::KK16:Sabah okuyunca çok şaşırdım,mutlu oldum.Kazen'in bunu bana layık görüşüne çok sevindim.Evdekilere de bir güzel havamı attım.:KK60:Bu 7.katılışım.Bunda da rekor bende galiba:)Kek beni çok uğraştırdı.Çok istediğim için heralde sorun çıkardı bana.Ama elimden kurtulamadı.:KK53:Pes etmeyin,pro olana kadar katılın.Şans size de gülebilir.:KK34:

Nevreste aşkolsun bana hiç çıtlatmadın şanslı üye konusunu.:KK4:

Aus bilseydim yine katılırdım.:KK1:Çünkü röportajlarda da söylüyorum,kendim için katılıyorum diye.Bu keki yapmasaydım içime dert olurdu.:KK1:Ama yanında pro üyelik ve şanslı üye olunca da tadından yenmiyor.:KK53:

Teşekkür ederim adracım , bende seni tebrik ederim . Nasıl sevindim ismin açıklanınca , bu sayfa da bol bol dedikodunu yaptık :KK6: oku bir ara:KK1:

Okudum okudum.:KK1:Keşke bütün dedikodular bu kadar tatlı olsa.:KK52:

Kızlar geçmişi okudum şimdi.Şanslı üye seçilmeme benim kadar çok sevinmişsiniz.Valla ne desem bilemedim.Çok teşekkür ederim hepinize.:KK16::KK16::KK16:Sabah okuyunca çok şaşırdım,mutlu oldum.Kazen'in bunu bana layık görüşüne çok sevindim.Evdekilere de bir güzel havamı attım.:KK60:Bu 7.katılışım.Bunda da rekor bende galiba:)Kek beni çok uğraştırdı.Çok istediğim için heralde sorun çıkardı bana.Ama elimden kurtulamadı.:KK53:Pes etmeyin,pro olana kadar katılın.Şans size de gülebilir.:KK34:

Nevreste aşkolsun bana hiç çıtlatmadın şanslı üye konusunu.:KK4:

Aus bilseydim yine katılırdım.:KK1:Çünkü röportajlarda da söylüyorum,kendim için katılıyorum diye.Bu keki yapmasaydım içime dert olurdu.:KK1:Ama yanında pro üyelik ve şanslı üye olunca da tadından yenmiyor.:KK53:

Canım tekrar tebrik ediyorum:KK9::KK19:Senin kadar çok sevindim rüyamda bile seni gördüm:KK60:Dün geceden beri siteye gelmeni bekliyoruz:21:
Canım çıtlatsaydım süpriz olurmuydu:KK52:Böyle çok güzel oldu:KK48:

Evet şans bize gülmez demeyin azmin sonu başarıdır:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ausum senide tebrik ederim:)Bugün yeni kalkdımda bi uykuyu dağıtamadım eksik yazıyorum hep:)

Canım benim etli ekmeğe çağırdın ya ben onu tebrikten saydım zaten :KK1:

Okudum okudum.:KK1:Keşke bütün dedikodular bu kadar tatlı olsa.:KK52:

Gece eşime bile dedim adam koltukta uyuya kalmış ,ben sesleniyorum , adra şanslı üye seçilmiş dedim :KK52: O da bana futbolcu arda sanıp ne olmuş ardaya diyor :KK60::KK60::KK60::KK60:

Canım tekrar tebrik ediyorum:KK9::KK19:Senin kadar çok sevindim rüyamda bile seni gördüm:KK60:Dün geceden beri siteye gelmeni bekliyoruz:21:

Evet şans bize gülmez demeyin azmin sonu başarıdır:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Oooooo nevreste yemekteyiz atasözlerine de başladı :KK52:

Eveeet ama cidden bu yarışma kaçmaz .

Hem birinci kazanıyor ,

Hem katılan kazanıyor ,

Hem oy veren kazanıyor ....

Daha ne olsun :21:

Son düzenleme:
Canım benim etli ekmeğe çağırdın ya ben onu tebrikten saydım zaten :KK1:

Gece eşime bile dedim adam koltukta uyuya kalmış ,ben sesleniyorum , adra şanslı üye seçilmiş dedim :KK52: O da bana futbolcu arda sanıp ne olmuş ardaya diyor :KK60::KK60::KK60::KK60:

Oooooo nevreste yemekteyiz atasözlerine de başladı :KK52:

Eveeet ama cidden bu yarışma kaçmaz .

Hem birinci kazanıyor ,

Hem katılan kazanıyor ,

Hem oy veren kazanıyor ....

Daha ne olsun :21:

Bu sloganları beğendim link dağıtırken ekleyeyim:KK60:
Zaten git başımızdan yarışmadan,oy istemekten başka bir bildiğin yok diyorlar:KK60:

Hadi ya rüyana mı girdim.:KK52:Ben de keki yaptığım gece hamurlarla uğraştım.Bİrinin saçına kek hamuru damlıyor.Ayyy ne olacak çaktırmadan nasıl alacağım diye düşünüyorum.:KK60:Bizim durumlar vahim galiba Nevoş.:KK60:

Evet büyük sürpriz.:KK52:

Adra'cım pro üyeliğinde hayırlı olsun çok ama çok yakıştı:KK48:
Bu kategori çok güzel bir kategori oldu:KK52::KK52::KK52::KK52:

Sağol canım.Gerçekten güzel oldu yarışma.:119:

:KK60::KK60::KK60:

Ama adam doğru demiş.:KK1:Adra'nın tersi arda.Yeğenimin adı.:KK53:

Hadi ya rüyana mı girdim.:KK52:Ben de keki yaptığım gece hamurlarla uğraştım.Bİrinin saçına kek hamuru damlıyor.Ayyy ne olacak çaktırmadan nasıl alacağım diye düşünüyorum.:KK60:Bizim durumlar vahim galiba Nevoş.:KK60:

Evet büyük sürpriz.:KK52:

Sağol canım.Gerçekten güzel oldu yarışma.:119:

:KK60::KK60::KK60:

Ama adam doğru demiş.:KK1:Adra'nın tersi arda.Yeğenimin adı.:KK53:
Öyle canım çok heyecanlandım galiba:KK69:
Durumlarımız çok vahim yarışma sonrası tedavi gerektirecek:KK60:
:KK19::KK19::KK19::KK19:

Öyle canım çok heyecanlandım galiba:KK69:
Durumlarımız çok vahim yarışma sonrası tedavi gerektirecek:KK60:
:KK19::KK19::KK19::KK19:

Ya benimde kroketimi biri yapmıştı , çok kötü oldu beceremedim falan yazmıştı yarışma devam ederken , o gece rüyamda herkes sayfama girip berbatmış , yaptık olmadı yazıyordu :KK52::KK52:

Selam herkese:KK3:

Benim de 5. olmuştu:KK19:
Canım ben Eylül'e daha dur defalarca katılıp yeni birşeyler alanlar oldu demek istedim:KK34:Ve Kazen başkalarıda var dedi.:KK34:Hatırlatırım:KK9:
Ya benimde kroketimi biri yapmıştı , çok kötü oldu beceremedim falan yazmıştı yarışma devam ederken , o gece rüyamda herkes sayfama girip berbatmış , yaptık olmadı yazıyordu :KK52::KK52:

:KK30:Ay çok kötü bir kabus olmuş:KK9:
Sanal falan ama biz burda bir dünya yaşıyoruz ve çok etkileniyoruz:KK31:

Canım ben Eylül'e daha dur defalarca katılıp yeni birşeyler alanlar oldu demek istedim:KK34:Ve Kazen başkalarıda var dedi.:KK34:Hatırlatırım:KK9:

:KK30:Ay çok kötü bir kabus olmuş:KK9:
Sanal falan ama biz burda bir dünya yaşıyoruz ve çok etkileniyoruz:KK31:

Halâ bir umut var diyorsun yani nevoş:KK31: Ama katılmayınca o umutda elden gitmesin:KK9:

X