Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Canım yeni kategorimiz belli oldu katılmak ister misin:KK56::KK34:
Kekler-cupcakeler ve pastalar:KK52:
Çok sevdiğim,hiç üşenmeden sık sık yaptıgım bir kategori seçilmiş gerçektende :KK31: Fakat belimden rahatsızım biraz,bel fıtıgım tetikledi şu sıralar.. Yapmasına yaparım fakat tam tamına,büyük bir iştahla ve heyecanla,zevkle yapabilirmiyim bilemiyorum :KK50: Enerji düşüklügü var,bu elimi attıgım tüm işlerime yansıyor..Bakalım,belli olmaz inşallah bebeğim,canım benim :KK16::KK54:

Çok sevdiğim,hiç üşenmeden sık sık yaptıgım bir kategori seçilmiş gerçektende :KK31: Fakat belimden rahatsızım biraz,bel fıtıgım tetikledi şu sıralar.. Yapmasına yaparım fakat tam tamına,büyük bir iştahla ve heyecanla,zevkle yapabilirmiyim bilemiyorum :KK50: Enerji düşüklügü var,bu elimi attıgım tüm işlerime yansıyor..Bakalım,belli olmaz inşallah bebeğim,canım benim :KK16::KK54:

Canım çok ama çok geçmiş olsun:26:Sağlığınız daha önemli size uygun başka bir kategoride mutlaka bekliyorum:KK16:
Kendinize dikkat edin:KK54:

Ziyafet mi var:89:
Aus'a oy veren biri olarak ben de istiyorum:KK52:
Kendi kendimizi davet ettiriyoruz nevoş:KK9:
Çok geçmiş olsun canım:KK16:
ben geldimmm :79::79::76::76::76:

Hoş geldin eylülcüm:KK16:

Yeni kategori belli olmuş hayırlı olsun herkese ..

Son katılım tarihi ne zaman acaba ?

İçinde fasülye olduğu anlaşılmıyormuş.Kestaneli pasta gibi olur heralde.Tadları benzer.Denemeden bilinmez:)

kestaneyi çok severim olsa da yesek :KK56::KK56::KK9::KK9:

nevroş denesin o zaman piyango ona çıktı :KK60::KK37:

kestaneyi çok severim olsa da yesek :KK56::KK56::KK9::KK9:

nevroş denesin o zaman piyango ona çıktı :KK60::KK37:

Ben de çok severim.Ama bu kış çok pahalı ve azdı:KK43:

Nevoş dener mi bilmem.Efser dener belki.:KK52:

X