Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Günaydın Kızlarrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK3:

Ooo kategori de gelmiş pasta da mı varr wuuu size öyle bir pasta yapacağum kiiii :KK76::KK76::KK76::KK76::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

Aus bana selamını ben alsam olurmu:).Yerine etli ekmeği yerim:)

Nevroşum ausunki ile seninkinide alayım

Olmaz mı ablacım , sana sevgilerimle beraber yolluyorum selamları , yerime yeme ama öyle güzel olmuyor ben gelince yiyeyim :KK1:

:KK52::KK52: ama çook ucu açık bir kategori olmuş pastayı niye katmışlar o ayrı bir kategori olmalıydı :KK19::KK1:

napıyosunn :81::81:

Pasta kategorisi yapıldı canım:KK34:
Sıkıntı olmasın herkes yumurta,süt,yoğurt,un,kabartma tozu,krema,şeker hamuru,meyve,çikolata ile ne yapmak istiyorsa yapsın dedik:KK52::KK52::KK52:

Pasta kategorisi yapıldı canım:KK34:
Sıkıntı olmasın herkes yumurta,süt,yoğurt,un,kabartma tozu,krema,şeker hamuru,meyve,çikolata ile ne yapmak istiyorsa yapsın dedik:KK52::KK52::KK52:

şeker hamuru da oluyor yani temem o zaman bu sefer çok iddalıyım :KK51::KK51:

:KK9::KK9::KK9:

Kızlarrrr Tarlusal diye bir ilaç kullanan hiç oldu mu aranızdaa yaa bana yan etki mi yaptı acaba ; kalbim sıkışıyor nefesim daralıyo sıcak basıyo bayılıcak gibi oluyorum canım burnumda :26::26::83:

Teşekkürler canım , hizmette sınır yok , her şey anında gerçekleşiyor :KK1:

Günaydın Eylül Hanım
neden bana smileysız mesajlar :KK19::KK19::KK1:
Acele etme daha vaktimiz var:KK52:Biliyorum çok sabırsızlanıyorsun:KK52:

Öyle tabi ki:KK12::KK9:
Adra henüz yok ortada çok merak ediyorum neler düşünecek,ne hissedecek:KK52:Tam süpriz :KK9::KK9:

evet bu sefer yarşmanın ortalarına doğru katılcam nabız yoklıyım biraz :KK9::KK9::KK9::KK28:

Tamam o zaman bomba gibi geliyorum diyorsun:KK9:
İlaç yan etki yapmış olabilir dikkatli ol:26:

evet evet öyle :KK37::KK9::KK9:

ilaç yaptı büyük ihtimal regl olmak için dr vermişti de içmemiştim ama yine 2 ayı geçti tık yok başladım dün ilaca da sabah kötü oldum annemde yan etki yapmıştır dedi sabah içtim yine tekrar olursa iççmem daha :18::18::KK14:

Acele etme daha vaktimiz var:KK52:Biliyorum çok sabırsızlanıyorsun:KK52:

Öyle tabi ki:KK12::KK9:
Adra henüz yok ortada çok merak ediyorum neler düşünecek,ne hissedecek:KK52:Tam süpriz :KK9::KK9:

Bende çok merak ediyorum .

3 kere uğraşmış ya bir de kekle :KK52: Şimdi ödülleri görünce bilseydim uğraşmazdım o kadar diyecek mi acaba :KK9:

neden bana smileysız mesajlar :KK19::KK19::KK1:

evet bu sefer yarşmanın ortalarına doğru katılcam nabız yoklıyım biraz :KK9::KK9::KK9::KK28:

Günaydın ablacım , tebrikler dedin mi sen bana , yok .

Girer girmez kek yapacam dedin :KK19: Al sana smiley :KK52:

evet evet öyle :KK37::KK9::KK9:

ilaç yaptı büyük ihtimal regl olmak için dr vermişti de içmemiştim ama yine 2 ayı geçti tık yok başladım dün ilaca da sabah kötü oldum annemde yan etki yapmıştır dedi sabah içtim yine tekrar olursa iççmem daha :18::18::KK14:

Dikkatli ol canım:KK19:

3 kere uğraşmış ya bir de kekle :KK52: Şimdi ödülleri görünce bilseydim uğraşmazdım o kadar diyecek mi acaba :KK9:

Aslında süpriz hediyeyi alacağı kaç gündür belliydi:KK52::KK52:
O çok istemişti bu keki yapmayı:KK9:
Canım senin 250 tl hediye çeki,Adra'nın cookplus'tan süpriz bir hediye gelecek:KK34:

neyi tebrik edicem sen mi birinci oldun :26::26::KK17:
ayy ölüyorum burda abla kalbim sıkışıyor :18::18:
Dikkatli ol canım:KK19:

tamam canım ahh zor işler bunlarrr :KK25::KK19:

X