Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
bir saat ausa çok fazla bence :KK14:
15 dakkaya 5 çeşit çıkaarmazsa şaşırırım :nazar:

ausum hakkaten döş evimiz kapandı, millet kebaba doydu, yeni bir yer açmak lazım, kekistan süpermiş :KK9:
keki de nekadar değiştirebilirz ki kuzum yaa, bildiğin kek işte :KK52:
orijinal bi fikir olmalı :KK51:

Haklısın:nazar:
Tamam işte sen düşün taşın yeni fikirlerinle seni bekliyoruz:KK51::KK56::KK52:

Rengina'yı rahat bırakalım o oy vermek için gelsin belki pro kart kazanır:KK52:
Gazel'i teşvik etmemde yardımcı ol:KK9::KK9::KK9:

Ben gazelin üzerine yoğunlaşıyorum sen yeni birilerini bul :KK1:

bir saat ausa çok fazla bence :KK14:
15 dakkaya 5 çeşit çıkaarmazsa şaşırırım :nazar:

ausum hakkaten döş evimiz kapandı, millet kebaba doydu, yeni bir yer açmak lazım, kekistan süpermiş :KK9:
keki de nekadar değiştirebilirz ki kuzum yaa, bildiğin kek işte :KK52:
orijinal bi fikir olmalı :KK51:

Sana yarından itibaren özelden harika kekler sunabilirim gazelim , sen yeter ki he de :KK8:

Kek kektir olur mu hiç , öyle bir süsleme yaparsın ki insan ekrana yapışır :KK52:

Haklısın:nazar:
Tamam işte sen düşün taşın yeni fikirlerinle seni bekliyoruz:KK51::KK56::KK52:

kek çeşidim yok ki fazla nevom :KK14:
pastayla da kim uğraşacak şimdi :KK60:

Sana yarından itibaren özelden harika kekler sunabilirim gazelim , sen yeter ki he de :KK8:

Kek kektir olur mu hiç , öyle bir süsleme yaparsın ki insan ekrana yapışır :KK52:

hadi üstüne bi damla çikolata serpiştirivereyim :KK60:

Çok teşekkürler , yeni tarifler her zaman , sizden de bekliyoruz ama

Ben daha çok tecrübesizimm malum birde okul var :) sizlerin tarifleriyle bilgilenmeye çalışıyorum şimdilik bilgileri depoluyorumm :) aranızdaki sıcaklık çok güzel gerçekten Allah hepinizin sofrasından güzel yemekleri eksik etmesin :)

Bir damla çikolata ile ne cehverler çıkabilir , damla çikolata deyip küçümseme .

Aslında bu kategori tam bizim gözdelik , o sever böyle pasta kek çörek börek , dur onunda bir yakasına yapışayım , o da çok ara verdi yarışmaya

Ben daha çok tecrübesizimm malum birde okul var :) sizlerin tarifleriyle bilgilenmeye çalışıyorum şimdilik bilgileri depoluyorumm :) aranızdaki sıcaklık çok güzel gerçekten Allah hepinizin sofrasından güzel yemekleri eksik etmesin :)

Oooo takip ve depolamadan sonra ne cehverler çıkar senden de .

Amin güzel dileklerin için :KK16:

Bir damla çikolata ile ne cehverler çıkabilir , damla çikolata deyip küçümseme .

Aslında bu kategori tam bizim gözdelik , o sever böyle pasta kek çörek börek , dur onunda bir yakasına yapışayım , o da çok ara verdi yarışmaya

gözde foruma bile pek uğramaz oldu, yarışmaya katılırmı bilmem..ama dediğin gibi o pek sever pasta kek börek vs...
bi düş bakalım peşine :KK6:

gözde foruma bile pek uğramaz oldu, yarışmaya katılırmı bilmem..ama dediğin gibi o pek sever pasta kek börek vs...
bi düş bakalım peşine :KK6:

Önce senden bir tamam katılıyorum cevabını alayım , gözde sonra :KK52:

Sana yarım harika kek fotoları yollayacağım :KK1: Bilinçaltına işlemek lazım yavaş yavaş

Sana yarım harika kek fotoları yollayacağım :KK1: Bilinçaltına işlemek lazım yavaş yavaş

ay bilemedim ki ausum yaa, iddia için değil de sırf eğlencesine katılmak isterim ama telefonumun kamerası iyi değil, resimlemek çok sıkıntı oluyor :KK5:
tarif defterimde çok kek var, tarif sorun değil de, resimlerken uyuz oluyorum...
bi düşüneyim bakayım :KK51:

Tamam anlaştık:13:

Oooo Gazel'im damla çikolata ile neler yapılmaz ki:KK52::KK52:

Onuda yakalayalım:KK52:

Aus yardım ,destek istersen ben burdayım:KK19:
ay bilemedim ki ausum yaa, iddia için değil de sırf eğlencesine katılmak isterim ama telefonumun kamerası iyi değil, resimlemek çok sıkıntı oluyor :KK5:
tarif defterimde çok kek var, tarif sorun değil de, resimlerken uyuz oluyorum...
bi düşüneyim bakayım :KK51:

Gazel'im çok düşünme:KK23:Yaparsın sen,çekersin sen :KK9:Yöresel yemekler kategorisinin 1.si olarak sen yapmıyacaksın kim yapacak:KK52::KK52:

Son düzenleme:
Aus yardım ,destek istersen ben burdayım:KK19:

Gazel'im çok düşünme:KK23:Yaparsın sen,çekersin sen :KK9:Yöresel yemekler kategorisinin 1.si olarak sen yapmıyacaksın kim yapacak:KK52::KK52:

Ben bu işin peşini bırakmam nevo , sonuçta bu yarışmaya da katılmam için gazel kaç kategoridir baskı yapıyor bana , şimdi sıra bende :KK52:

Gözdeye de haber vereyim girdiğin de , o da pastalara katılmıştı zaten , keklerde denesin şimdi de şansını .

Ben çıktım , yorgunum bugün çok .

:KK19:

Oylarınız ve desteğiniz için çok teşekkürler :KK16:

Ben bu işin peşini bırakmam nevo , sonuçta bu yarışmaya da katılmam için gazel kaç kategoridir baskı yapıyor bana , şimdi sıra bende :KK52:

Gözdeye de haber vereyim girdiğin de , o da pastalara katılmıştı zaten , keklerde denesin şimdi de şansını .

Tamam sana güveniyorum:KK54:
Hayırlı Geceler:KK54:

:KK19::KK19:
İyi geceler canım:KK54:

X