Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Merhaba
Ailevi sebepler, biraz da fotoğraf çekme, biraz memleket özlemi ile seyahatteyim. Salı günü ofiste olmayı planlıyorum. Yarışmamızın birincisi belli olmuş. Kendisini tebrik ederim yeni yarışma lokal hayata geçtiğimde aktif olacaktır. Bu yarışmada CookPlus şanslı kişisi'de belli oldu ismini de döndüğümde açıklayacağım. Kategori belli tarifleri yollayabilirsiniz. yayınlanması biraz süre alabilir.

Herkese, Konya'dan selamlar....

Hatta diğer şanslı üyemizi de açıklıyayım. ; Adra

Nevreste şahidimdir, yarışmalarda ki azminden dolayı bu yarışmada kendisine böyel bir şey yapacağımı bahsettim. Hatta başka isimlerde var ama ilk bu olsun dedim ve Nevreste'ye sıkı sıkı tembih ettim sakın kimseye bundan bahsetme diye.

:KK19::KK19:
İyi geceler canım:KK54:

İyi geceler vuslatcım , sen geldin ben çıkıyordum , kürkü görünce adımın yanında çıkamadım :KK1:

Merhaba
Ailevi sebepler, biraz da fotoğraf çekme, biraz memleket özlemi ile seyahatteyim. Salı günü ofiste olmayı planlıyorum. Yarışmamızın birincisi belli olmuş. Kendisini tebrik ederim yeni yarışma lokal hayata geçtiğimde aktif olacaktır. Bu yarışmada CookPlus şanslı kişisi'de belli oldu ismini de döndüğümde açıklayacağım. Kategori belli tarifleri yollayabilirsiniz. yayınlanması biraz süre alabilir.

Teşekkür ederim .

Bizden de Konya ya selamlar , en çokta etli ekmeğe :KK9:

Nevreste şahidimdir, yarışmalarda ki azminden dolayı bu yarışmada kendisine böyel bir şey yapacağımı bahsettim. Hatta başka isimlerde var ama ilk bu olsun dedim ve Nevreste'ye sıkı sıkı tembih ettim sakın kimseye bundan bahsetme diye.

Bize de şans güler mi acaba?:)

Adra buna çok sevinecek:KK9::KK9::KK9:
Yok Abi kimseye bahsetmedim ama kaç gündür içim kıpır kıpır:KK52::KK52::KK52:
Çok teşekkür ederim:KK16:
Konya'ya selamlar:KK16:İyi tatiller:KK16:

Adra buna çok sevinecek:KK9::KK9::KK9:
Yok Abi kimseye bahsetmedim ama kaç gündür içim kıpır kıpır:KK52::KK52::KK52:
Çok teşekkür ederim:KK16:
Konya'ya selamlar:KK16:İyi tatiller:KK16:

Adranın ismini okuyunca o kadar çok sevindim , hani bana yazdınız ya aus kendim 1. olmuş kadar sevindim diye , adra içinde şimdi ben aynı hisse büründüm .

Yarın olsa da bu güzel süprizle karşılaşsa :KK31:

Merhaba

kazen bey söylenir mi şimdi bu, :KK14:
bilmezmisin bu sitede memlektinden ayrı, konya'lı olan var :KK5:

Canım hiç belli olmaz:KK19::KK19:

Senide listeye yazayım mı:KK23:

Gazel ben bu son mesajımda sana gaz verdim daha ne istiyorsun:KK52::KK52::KK52:

Yok ben boyumun ölçüsünü aldım nevoş:KK53: 3 peş peşe katıldım olmadı:KK9:
Gazele yazdım son yorumdan sonra peşini bırakmaz nevoş diye:KK9:

Adranın ismini okuyunca o kadar çok sevindim , hani bana yazdınız ya aus kendim 1. olmuş kadar sevindim diye , adra içinde şimdi ben aynı hisse büründüm .

Yarın olsa da bu güzel süprizle karşılaşsa :KK31:

Ben ikiniz adınada çok ama çok sevindim:KK48:
Adra ailesine bu hediye ile hava atmalı:21:Bir daha yarışmaya katılma diyebilecekler mi bakalım:KK52::KK52::KK52:

X