Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Bende farkettim eylülcüm hatta son mesajlarına baktım ne yaptın diye

Hem telefon sormuşsun hem de konu yanlış yerde diyene yoooo bilerek buraya açtım demişsin

bende banlanmıştım bdv bölümünden dolayı benim için dertti onlar dert saymadı aynı senin gibi olmuştum :)

Bende farkettim eylülcüm hatta son mesajlarına baktım ne yaptın diye

Hem telefon sormuşsun hem de konu yanlış yerde diyene yoooo bilerek buraya açtım demişsin

çünkü bilerek açtım

derdimdi sormak istedim hemen maydonoz oldular

Doğru en reytingli bölüme açmışsın

Şu haramzadeler bizim yemeklerimizi de deşifre etse keşke youtubeda.Birileri gibi reklam olurduk.

Eylül ben de reklam olsun diye derdim vara konu açmak istiyordum niye gelip oy kullanmıyorsunuz diye.Demek ki açılınca kapı dışarı ediliyormuş.Senin sayende öğrenmiş olduk.

Eylül ben de reklam olsun diye derdim vara konu açmak istiyordum niye gelip oy kullanmıyorsunuz diye.Demek ki açılınca kapı dışarı ediliyormuş.Senin sayende öğrenmiş olduk.

Ama bu cidden büyük dert adracım , hatırlıyorum geçen yarışmalarda da seni bu konuda ikna etmeye çalışmıştık

amannn hemen banlarlar :44::44:

saçma geldi bana mail attim siteye ama cevap gelmedi dur bakaalım

Ama bu cidden büyük dert adracım , hatırlıyorum geçen yarışmalarda da seni bu konuda ikna etmeye çalışmıştık

Neyse Eylül'de test ettik onayladık kapı dışarı ediliyormuşsun Aus.

şimdi baktım bdv den kaç kişi yine güme gitmiş.

eylül sen banlydın sabah fark ettim.sana göre konun dert ama sanırım kulübe göre değil

Demekki bu onlar için büyük dert.Sorgusuz sualsiz atma yoluna gitmişler seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…