Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Bayıldım ikisine de.Ellerine sağlık canım.Pastan hazır pastalar gibi olmuş.Çok marifetler var sende.:KK23:

sağol canım teşekkürler :KK16::KK16:

daha neler neler yapasım varda annem fırsat tanımıyor bana önümü kapatıyor :KK60:

Son düzenleyen: Moderatör:
sağol canım teşekkürler :KK16::KK16:

daha neler neler yapasım varda annem fırsat tanımıyor bana önümü kapatıyor :KK60:

Ahh bu anneler,ablalar.:KK53:Belki geleceğin ahçısı olacaksın dimi.Çok para varmış ileride ahçı olurum desen belki birşey demez.:KK9:

çekişmeli gidiyoooo:KK52::KK52::KK52:
ne güzel bir heyecan bu...
acaba noldu diye bakıp bakıp duruyorum bana noluyosa:KK1::KK1:En Büyük KK

çekişmeli gidiyoooo:KK52::KK52::KK52:
ne güzel bir heyecan bu...
acaba noldu diye bakıp bakıp duruyorum bana noluyosa:KK1::KK1:En Büyük KK

Valla bizde bir çekişme yok egunal.:KK53:Biz çok centilmence yarışıyoruz.:KK1:İki kişi arasında çekişme var dersen evet var.Hiç centilmen değil onlar:KK9:

Son düzenleme:
ne demek canım benim:KK19:
şimdi nasıl oldun peki :26:

valla diyarbakıra gitmiştim tedaviye 4 gün sürdü geri döndük bende ateş titreme durmuyodu aynı zamanda idrar yollarımı da üşütmüşüm de ..işe gittim buraya yazdığım gün geldim diye msj yazmıştım o gün fenalaştım ateşim 39 oluyodu eşimde beni memleketime getirdi dün gece... annem bakcak bana baya yatalak durumdayım... ateşim hiç düşmüyor..kıvranıp durmaktansa biraz buraya geliyim dedim:KK43:

valla diyarbakıra gitmiştim tedaviye 4 gün sürdü geri döndük bende ateş titreme durmuyodu aynı zamanda idrar yollarımı da üşütmüşüm de ..işe gittim buraya yazdığım gün geldim diye msj yazmıştım o gün fenalaştım ateşim 39 oluyodu eşimde beni memleketime getirdi dün gece... annem bakcak bana baya yatalak durumdayım... ateşim hiç düşmüyor..kıvranıp durmaktansa biraz buraya geliyim dedim:KK43:

ayy canım benim ya kıyamam sana niçin kendine dikkat etmiyosun.
çok hassas bi bünyen var sanırıım bak annende çok üzülür:26:

Çok geçmiş olsun canım.İyi olmuş annenin yanına gelmen.Moral iyileşmende çok yardımcı olur sana.Kendine iyi bak.:KK19:

ayy canım benim ya kıyamam sana niçin kendine dikkat etmiyosun.
çok hassas bi bünyen var sanırıım bak annende çok üzülür:26:

aynen baya hassas bi de saldırınca dört koldan geldi hastalıklar başedemedim...

Çok geçmiş olsun canım.İyi olmuş annenin yanına gelmen.Moral iyileşmende çok yardımcı olur sana.Kendine iyi bak.:KK19:

teşekkürler adra evet inşallah annemler moral olacaklar.. bu arada oylama başlamış değil mi? bu genel sayfadan kullanıyorum değilmi ?

Valla bizde bir çekişme yok egunal.:KK53:Biz çok centilmence yarışıyoruz.:KK1:İki kişi arasında çekişme var dersen evet var.Hiç centilmen değil onlar:KK9:

haklısın adracım önde gidenleri bende centilmen bulmuyorum:KK1::KK1::KK1:
oylamaya hızlı giriş yapıp neyi amaçlıyorlar yani ne var ki bir iki oy farkla gitse herkes çok ayıplıyorum çok:KK1::KK1::KK1:

Canım çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.
Dikkat et kendine:KK19:

aynen baya hassas bi de saldırınca dört koldan geldi hastalıklar başedemedim...

teşekkürler adra evet inşallah annemler moral olacaklar.. bu arada oylama başlamış değil mi? bu genel sayfadan kullanıyorum değilmi ?

Evet canım oylama başladı.Her zamanki gibi oylama.Yukarıda bak seçenekler.

X