Partici Arsız Komşu, Cinnete 10 Kala

Imza toplayarak attırmak bildiğim kadarıyla uygulamada çok mümkün değil. Bizim üst kat komşumuz da bunların farklı bir versiyonu, evlerinden günün her saati kavga ve küfür sesleri, çocuk çığlıkları geliyor. Polis çağıran da olmuştu ama polise de küfür etti adam, artık kimse muhatap olmuyor. Ev sahibi çıkmalarını isteyince ev sahibine de küfür etmiş hatta ama hala paşa paşa oturmaya devam ediyorlar ev sahibi de yıldı artık uğraşmak istemiyor

İkinci öğretim mi bunlar, yani okula akşam üstü gidip 9-10 gibi mi eve geliyorlar? Eğer öyleyse bunlara indirilecek en ağır darbe sabah uyutmamaktır. İşe giderken açın iğrenç bir müziği, siz eve dönene kadar çalsın dursun tepelerinde. Özellikle hafta sonu sabaha kadar içer partiler, öğlene kadar da uyumak isterler. Siz de o zamanlar yapın yapacağınızı. Oturun kanepede kulaklık takın bir şey izlerken, tek elinizle de sopa vileda vs yere vurun bir şeyle.

taşınma imkanin yok mu.

Böyleleri inanilmaz arsiz oluyor. Polise gittik olmadı, tartistik olmadi. Bizim ust kat komsular oyle bir gurultu yapiyorlardi ki diger apartmanlardan sikayete geliyorlardi ya da millet kimin gurultu yaptigini bilmediği icin gecenin bir vakti cam acip kufrediyordu. Bu sene ustlerine bebekli bir aile tasindi. Cocuk gece boyu tum odalarda kosturup, esya atiyormus yere. Onlarda gurultuye maruz kalinca kestiler artik

12 den sonra polis çağırın
Başka da bir şey yapılamaz ne yazık ki

Bir arkadaş çok güzel yorum yapmış ip atla zumba yap diye. Ben komşum rahatsız olacak diye evde hiç yapamam sende bu fırsat var değerlendir bence :)

Bu tipleri sesle korkutamazsınız bosa uğrasmayın onlar uyuduğunda top atsan uyanmazlar sesten rahatsiz olan her gece ses yapmaz çozüm be bilmiyorum

bahsi gecen komsum yilbasi gecesi sarhos sekilde yola cikip bizim sitede kaza yapmis arabanin cami vs patlamis. beddualarimiz tuttu sanirim gerizekali kendini oldurecek icmekten herhalde bu isin sonunda. allahtan birine vs vurmamis

bahsi gecen komsum yilbasi gecesi sarhos sekilde yola cikip bizim sitede kaza yapmis arabanin cami vs patlamis. beddualarimiz tuttu sanirim gerizekali kendini oldurecek icmekten herhalde bu isin sonunda. allahtan birine vs vurmamis
Site yönetimi tutanak tutsun. Ev sahibine de haber versin.
Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bizim sitede hızlı araba kullanıp, insanların can güvenliğini tehdit edeni bile attılar.

Welcome to Turkey

10 yildir ayni evde yasiyorum (yurt disinda
Arada sirada insaat sesi falan yada gec saatte karsi komsunun cocuklari gurultu yapiyo ama hic polislik olmadik .
Cunku adamlar empati yapiyolar
Cunku lafdan anliyolar
Cunku medeniler

Turkiyede yazlik evimiz vardi yilda sadece 1 ay gidiyoruz toplasan 15 gun kalmiyoruz
Ust komsunun hali cirpmasindan yada sofra cirpmasindan, surekli camasirlarinizi toplayin demir takilacak cart curtundan biktik. Dusunun ya en sessiz biziz cunku binada yokuz en cok sevilen komsu olmamiz gerekirken herkes bina benim kafasinda yasiyo medeniyet 0. Herkes hakli haksiz kavgaya hazir, dogru duzgun konusamiyosunuz , orta yolu bulamiyosunuz cunku karsindaki kim olursa olsun hakli. Sonuc olarak evi sattik....

Ben hoplaya zıplaya spor yapmaya bile çekinirdim rahatsız olur gelirler diye. Her sesi duyduğunuzda apartmanca toplanıp partiye katılmayı denediniz mi belki gelmeyin diye vazgeçeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…