Parasıyla evdekileri avucunun içine aldı ya:(

arkadaslar bu insan ismini değiştirerek yine girecek veyahut bunun gibileri onlara karşı hazırlıklı olmak gerekiyor acıkcası bir daha girdiğimde her yazıyı artık şüpheyle okurum heralde inşallah bu son darbe gibi hemen farkederiz

Arkadaşlar, Son Darbe'nin "Alçaklar" adlı konusunu da okudum, hatta yorum da yaptım.
Sonradan orada kıyametler kopmuş, konu kilitlenmiş.
Burada da aynı şey yaşanıyor an itibariyle. İhtimal ki aynı son burada yaşanacak.

Bir çoğunuz olayı tamamen gerçek dışı bulmuş. Alaylar edilmiş, dalgalar geçilmiş, hakaretler edilmiş, mahkemelere verilme tehditleri savrulmuş.

Hikayesinde mantığımızın almadığı bir çok nokta olduğunu kabul etmekle beraber, yalan söylediğine dair herhangi birimizin elinde en ufak bir ispat var mı? Benim yok. Sizleri bilemem. Amacım buraya gelip atıp tutan üyeleri ya da Son Darbe'yi savunmak falan da değil. Kimsenin Avukatı değilim. Sadece bir şeyin gerçekten nasıl geliştiğini bilmeden yargıya varmamaya çalışıyorum.

Yalan söylediği ortaya çıkar, ben de çok ayıp derim ama ya yargısız infaz yapılıyorsa? Ya gerçekse?

Elimizde olan tek dayanağımız ne? Konunun mantıksız olması.
Ama unutmayın ki bu ülke öldü zannedilen çocuğunu morg'da görmeye gidip, hareket ettiğini görmesine rağmen "bana inanmazlar" düşüncesiyle kimseye haber vermeyen mantıksız ama gerçek insanlar, gerçek haberler ve gerçek olaylarla dolu.

Eleştirmeye, yargılamaya, aşağılamaya bayılan bir millet olduğumuzun bilincindeyim, ben de yapmışımdır yeri gelmiştir, ama bu maalesef etrafımızda yaşanan tüm saçma yaşantı ve olayların gerçek olmadığını ispat etmiyor. Her ne kadar biz bunu arzulasak da.

Nacizane benim yorumum. Sevgiler herkese.

Son düzenleme:
ben daha öncede okumustum galiba baska konumu acmistin sen demekki kadin eline almak istiyo abini yakinda evlenirlerse sasirma karsida cikma bak sen kötü oluyosun

X