Paniksu ve coconatt arkadaslarimiz icin acil durum kizlar

Yaa yeni girebildim siteye hayır olsun inşallah parem noldu böyle birden varmı okunacak. Nasıllar şimdi bana da bilgi verin rabbim kötüye uğratmasın

Yaa yeni girebildim siteye hayır olsun inşallah parem noldu böyle birden varmı okunacak. Nasıllar şimdi bana da bilgi verin rabbim kötüye uğratmasın
Şükür iyiler canım kokom akşam iyiydi sabah konuşmadık Kurbikim iyi beneside iyi şükür perim ❤

yaaaa kıyamam çok üzüldüm. rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin nolur canlarım benim

Kızlar Catlak-kurabiye Doğum yaptı bebeğini küvöze aldılar...insallah kendini toplayacak ve sağlıkla evlerine dönecekler dualarınızdan unutmayın ❤❤
ayyyy inşallah iyi olur ikisi de . ben bu sabah gördüm ve yetişemedim ama çok dua edeceğim ikisine rabbim sağlıkla mutlulukla çıkmayı nasip etsin inşallah hastaneden

Kızlar Rabbim hepinizden razı olsun inşallah. Sizlerin de ne sıkıntısı varsa gidersin ne duası varsa kabul etsin Rabbim. Ben iyiyim inşallah oğlum ve cocom da iyi olacak hepinizin diline yüreğine sağlık
Allah senden de razı olsun cnm rabbim evladını sana bağışlasın inşallah

Kızlar çok geçmiş olsun Rabbim sağlıkla sihatle bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah biraz geç kaldım galiba ama şuanda okusam olur mu durumları daha iyidir inşallah

Rabbim şifa versin hepsine insallah @Mssp kızlardan haber varmi?hem onlarin hem de bebişlerinin durumu nasil acaba ?insallah hersey yolundadir
Benim oğluş küvozde canım ama durumu iyiye gidiyor çok şükür
Cocom da hala yatıyor hastanede inşallah oda sağ salim taburcu olacak bir kaç ay daha dayansın bebişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…