Paniksu ve coconatt arkadaslarimiz icin acil durum kizlar

Kızlar çok acil bir durum oldu...canlarım bitanelerim Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ve coconatt coconatt acil hastaneye kaldırıldı😔 kokom dün akşamdan beri hastane de kurbikim paniğim sabah yatış yaptı...Erken doğum riksleri var

Inşallah her ikisinin de durumu düzelir tekrar sağlıklarına kavuşurlar eğer doğum olucak sa her iki arkadaşımız da sağlıkla bebeklerini kucaklarına alsınlar küveze girmeden rabbim kucaklarına versin niyetiyle 70.000 "Ya Şafi "okuyalım inşallah kızlar...Allah hepinizden razı olsun..

@ASSOSyal
Cookiie Cookiie
@Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@BlueBerry4268
@Cemoos
Y yagmurdansonra
@mavikelebek34
coconatt coconatt
@Jou
@D u t
@B O Z A
@bir mucizee
@Fatmazell
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
@Maviş40
Lna16 Lna16
@NesNa
Noisy Girl Noisy Girl
@MaviMabellee
@My_Moonlight06
@Tweety Bird
@karamel Latte
@Ballikabak
Madammor Madammor
Meral01 Meral01

@ShiningLife
@Tweety Bird

Cookiie Cookiie
@ezgiisel
@RedGirl
@Aktif Lora
@DantelKiz
@Mavihali
@Minnosprenses
@rana20
@Mabellee
@PiXiEE
@OraEtLabora
@Nevreste
@tiniminihaniim
@Btlaydnz23
@Saliha40
@IcimdekiSonsuzDeniz
@Butimar-
@asi_melek
@bir mucizee
@Maya-
@Rprnn
@Cemoos
@papatyalikizz
Lna16 Lna16
MssPARE MssPARE
@Gunelhuseyn
Yaa yeni girebildim siteye hayır olsun inşallah parem noldu böyle birden varmı okunacak. Nasıllar şimdi bana da bilgi verin rabbim kötüye uğratmasın😞😞

Yaa yeni girebildim siteye hayır olsun inşallah parem noldu böyle birden varmı okunacak. Nasıllar şimdi bana da bilgi verin rabbim kötüye uğratmasın😞😞
Şükür iyiler canım kokom akşam iyiydi sabah konuşmadık Kurbikim iyi beneside iyi şükür perim ❤🥰💞

Kızlar çok acil bir durum oldu...canlarım bitanelerim Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ve coconatt coconatt acil hastaneye kaldırıldı😔 kokom dün akşamdan beri hastane de kurbikim paniğim sabah yatış yaptı...Erken doğum riksleri var

Inşallah her ikisinin de durumu düzelir tekrar sağlıklarına kavuşurlar eğer doğum olucak sa her iki arkadaşımız da sağlıkla bebeklerini kucaklarına alsınlar küveze girmeden rabbim kucaklarına versin niyetiyle 70.000 "Ya Şafi "okuyalım inşallah kızlar...Allah hepinizden razı olsun..

@ASSOSyal
Cookiie Cookiie
@Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@BlueBerry4268
@Cemoos
Y yagmurdansonra
@mavikelebek34
coconatt coconatt
@Jou
@D u t
@B O Z A
@bir mucizee
@Fatmazell
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
@Maviş40
Lna16 Lna16
@NesNa
Noisy Girl Noisy Girl
@MaviMabellee
@My_Moonlight06
@Tweety Bird
@karamel Latte
@Ballikabak
Madammor Madammor
Meral01 Meral01

@ShiningLife
@Tweety Bird

Cookiie Cookiie
@ezgiisel
@RedGirl
@Aktif Lora
@DantelKiz
@Mavihali
@Minnosprenses
@rana20
@Mabellee
@PiXiEE
@OraEtLabora
@Nevreste
@tiniminihaniim
@Btlaydnz23
@Saliha40
@IcimdekiSonsuzDeniz
@Butimar-
@asi_melek
@bir mucizee
@Maya-
@Rprnn
@Cemoos
@papatyalikizz
Lna16 Lna16
MssPARE MssPARE
@Gunelhuseyn
yaaaa kıyamam çok üzüldüm. rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin nolur :dua: canlarım benim :KK43:

Kızlar Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Doğum yaptı bebeğini küvöze aldılar...insallah kendini toplayacak ve sağlıkla evlerine dönecekler dualarınızdan unutmayın 🤲🤲❤❤🥰🥰💖💖
ayyyy inşallah iyi olur ikisi de . ben bu sabah gördüm ve yetişemedim ama çok dua edeceğim ikisine :KK43: rabbim sağlıkla mutlulukla çıkmayı nasip etsin inşallah hastaneden

Kızlar Rabbim hepinizden razı olsun inşallah. Sizlerin de ne sıkıntısı varsa gidersin ne duası varsa kabul etsin Rabbim. Ben iyiyim inşallah oğlum ve cocom da iyi olacak 🤲 hepinizin diline yüreğine sağlık 🥰🥰
Allah senden de razı olsun cnm rabbim evladını sana bağışlasın 🤲😊🤲🥰🥰 inşallah

Kızlar çok geçmiş olsun Rabbim sağlıkla sihatle bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah biraz geç kaldım galiba ama şuanda okusam olur mu durumları daha iyidir inşallah😇😇

Rabbim şifa versin hepsine insallah @Mssp kızlardan haber varmi?hem onlarin hem de bebişlerinin durumu nasil acaba ?insallah hersey yolundadir
Benim oğluş küvozde canım ama durumu iyiye gidiyor çok şükür 😍
Cocom da hala yatıyor hastanede inşallah oda sağ salim taburcu olacak bir kaç ay daha dayansın bebişleri 🤲🤲

X