Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Dizlerım tutmuyor sanki omuzlarım gergın tıtrıyorum doğru düzgün yuruyemıyorum
Dizlerin tutmaması ile ilgili bak sana ne anlatacağım Ağustos ayında birkac gün yürürken dizlerimden aşağısı tutmuyordu hatta bi gece kızıma kalktım bildiğin yürüyemiyorum tuvalete falan zor gittim o korkuyla nabzım yüzü geçti korkumdan uyuyamadım dedim bana ne oluyor internette tabii araştırma yaptım MS çıktı gecenin 5 i nörolojiye randevu aldım sabah erkenden gittik falan doktor anlayamadı ama emar EMG kan tahlili ile hepsine baktı şükürler olsun temiz çıktı vitamin yazdı citoles yazdı falan sordu bana son günlerde üzüldüğün bir şey falan oldu mu diye kardeşim erken doğum yaptı çok stres oldum belki ondandır dedim her neyse ben eczaneden D vitamini falan aldım içmeye başlayınca bacaklardaki o güçsüzlük gitti sonra ne mi oldu dün benim bacaklarda yine kuvvetsizlik başladı D vitamini içtim bana mısın demedi korkmaz mı insan kollarımda da aynı kuvvetsizlik var bugün fizik tedavi bölümüne gittim doktor anlayamadı psikolojiğe benziyor ama yine belden bi emar çekelim dedi henüz çektirmedim çektireceğim ama inşallah sonra benim semptomlar biraz azaldı sonra düşündüm dedim yürümek ne büyük nimetmiş anı değerlendir yürü işini yap kendimi eve kapatmadım ne değişecek kapatsam ne değişecek zaman çok kıymetli en güzel şekilde değerlendirmeliyiz evet insan başına bir hastalık gelince korkuyor ama bununla mücadele etmezsek yerimizde sayıp dururuz.

Çok haklısın ama insanın içinden gelmeyince gelmıyor sen de bılırsın çok zor geliyor her sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…