Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Yarın gidicem. Ama 2 aydır efexor kullanıyorum. Önce 37,5 la başladık. 10 gün sonra 75, sonra 75+ 37,5, 75+75 şimdi de dediğim gibi. Bu şekilde faydasını görmem gerekmez miydi. Uzun zaman oldu
2 ay bir ilacın fayda edip etmediğini görmek için yeterli bir süre fayda etmediyse mutlaka yine git değiştirir ilacı ben mesela Selectrayı 4 ay kullanmıştım bana hiç fayda etmemişti sonra gidip değiştirmişti doktor

2 ay bir ilacın fayda edip etmediğini görmek için yeterli bir süre fayda etmediyse mutlaka yine git değiştirir ilacı ben mesela Selectrayı 4 ay kullanmıştım bana hiç fayda etmemişti sonra gidip değiştirmişti doktor
Söylemiştim aslında ama doz yükseltiyor her gittiğimde. Yarın tekrar konuşucam belki değiştirir. Bu zamana kadar çok ilaç değiştirdim neden işe yaramıyorlar anlamıyorum :KK43:

Evet sanırım bende de bu şekilde. Paxera ya geçtiğinizde ne kadar sürede etki gördünüz? Kusura bakmayın çok soruyorum ama
Yok mühim değil cevaplarım sizi çok iyi anlıyorum inanın bu hastalık çok beter bir şey paxera benim eski ilacımdı çok daha önce de kullanmıştım paxera bende hep çabuk etki etti

X