Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Çok oldu ben o ilacı kullanalı 15 günde değişiklik olmuştu benim lohusa depresyonuydu ağlamalarım durmuyordu depresyon bitmişti ama 1 yıl sonra panik ataklarım başlamışti bu ilaçta en yüksek doza çıkmıştık panik atakta etki etmemişti doz azaltarak bırakıp paxeraya geçmiştik
Bana depresyon da demedi son doktor doçent doktordu yoğun huzursuzluk diyor bu ne biçim bir şey anlamadım depresıf atak dedi lıthurıl tavsiye etti tüm ilaçlara ek olarak korkuyorum içemiyorum

Çok oldu ben o ilacı kullanalı 15 günde değişiklik olmuştu benim lohusa depresyonuydu ağlamalarım durmuyordu depresyon bitmişti ama 1 yıl sonra panik ataklarım başlamışti bu ilaçta en yüksek doza çıkmıştık panik atakta etki etmemişti doz azaltarak bırakıp paxeraya geçmiştik
Napıcam bilmiyorum bildiğim tüm duaları ettim perişanım sürekli tıtrıyorum korkuyorum

Sanırım bende lohusa depresyonu yaşıyorum 😢 ne kadar sürede atlattınız acaba ?

X