Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Sana bu konuda bir örnek vereyim panik haliyle alakalı ben 2009 yılıydı sanırım ehliyetimi aldım ehliyet sınavında yağmur yağıyordu ve benim sınav yerim en berbat kontrollü geçiş kavşaklarından biriydi şuan oraya güzel bir baba yapıldı ama o dönem yoktu benim hep korktuğum yerdi orası ve o yağmurda arkamda 3 hoca ben tam o kavşakta yukarıdan ve her yerden araç gelirken kontrolü tam yapıp yola çıkacakken aracı stop ettirdim ama hiç istifimi bozmadan aracı yeniden çalıştırıp yolu döndüm ne yapacağını bilirsen iyice öğrenirsen panik yapmazsın o anda içinden kendine telkin de ver sakin relaks ol diye söyle ve koltuğa oturduğun anda güzel bir şekilde sürüp bu sınavı geçeceğim de inan o enerjiyi vermek çok önemli bir de şöyle düşün mesela birçok cerrah doktor var panik yapsalar sence ameliyatı yapabilirler mi yani her ameliyata giderken de ya bana bi sakinleştirici verin de şu ameliyatı aheste aheste yapayım demiyorlardır değil mi? Bilgisine güveniyor Bismillah deyip işine konsantre oluyor.

Anladım ama bilmediğim için yapamıyor değilim canım, bazı insan sınavlarda ekstra heyecanlanır ya bildiğini de şaşırır ben de öyle bir durum oluyor. Kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor. Ayağımın titremesinden konsantrasyonum bozuluyor. Hoca da dedi bi dahaki sınava sakinleştirici kullan bildiğini de şaşırıyorsun panikle dedi. Aldım şurubu umarım işe yarar

O zaman düşük doz al madem benim de titriyor her koltuğa oturuşumda kalbim bi küt küt ediyor

Merhaba ativan konusunda gelişme var mi

Merhaba bir çözüm bulabildiniz mi ativan konusunda gerçekten anında kesen çok iyi bı ilacti

A annem0101 sen nasıl oldun canım gittin mi kontrole?
Merhaba canım devletteki doktora randevu almıştım ama 6 Şubat'ta daha randevu geçen hafta cumartesi akşamı tansiyonum yüksek diye korkup atak geçirdim acillik oldum sakinleştirici vurdular pazar günü yarım içtim akşam yine acile gittim tansiyonum yüksek diye iki aletle ölçtüm yuksekti hastanede normal çıkıyor büyük makinelerde özel doktora randevu aldım acildeki doktora danışıp bir anda kestim ilacı 2 gün sonra normale döndü tansiyonum çok şükür ama ozeldeki doktoru da iptal ettim aynı doktora bı gideyim ona göre hareket etcem biraz atakla ilgili hayalhanem sayfasının videolarını dinliyorum o da rahatlatti şimdilik sen nasılsın nasıl oldun inşallah toparlanmissindir biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…