Panik bozukluk hakkinda yardım

Merhaba. Uzun zamandır yaygın panik bozukluk yaşıyorum. Her türlü tedaviyi denedim. İlaç, terapi, regresyon, hacamat, dualar. Ama hala şifamı bulamadım. Şimdi ise hamileyim ve ilacımı da bıraktım. Bu durumu yenenler varsa her türlü öneriye açığım. Yardımcı olun bana😔
Emdr yöntemi denediniz mi acaba ?

Ben yenemedim. Hamile olduğumu öğrenince ilacımı bırakmıştım. 5. Ayda tekrarladı. İlaca geri başladım. Umutsuzluk olmak istemem tabi size. Geçmiş olsun

Merhaba. Uzun zamandır yaygın panik bozukluk yaşıyorum. Her türlü tedaviyi denedim. İlaç, terapi, regresyon, hacamat, dualar. Ama hala şifamı bulamadım. Şimdi ise hamileyim ve ilacımı da bıraktım. Bu durumu yenenler varsa her türlü öneriye açığım. Yardımcı olun
İstediğiniz kadar doktora gidin, ilac alin panik bozukluk yalnızca celcelutiyye duasi ve tahmidiye duasi ile geçer. Araştırın ve 41 gün düzenli okuyun. Hem çocuğunuza hem size çok iyi gelecektir. Rabbime emanet olun...

Merhaba. Uzun zamandır yaygın panik bozukluk yaşıyorum. Her türlü tedaviyi denedim. İlaç, terapi, regresyon, hacamat, dualar. Ama hala şifamı bulamadım. Şimdi ise hamileyim ve ilacımı da bıraktım. Bu durumu yenenler varsa her türlü öneriye açığım. Yardımcı olun bana😔
Bir psikiyatristde danışman gerekiyor.
Doktor yonlendirsin canım seni hamilelik var çünkü

Çok geçmiş olsun.Yürüyüş çok iyi geliyor sakın bir yerde

3 ay kullanmayip sonrasinda kullanilabllen ilaclardan c..x i 5 mg olarak kullandim. boylece hic sorun olmadan gecirdim. bebegim de saglikli cok sukur, gazagelip epidural sezaryen oldum hatta. herseyin cozumu var, kendinizi cozumsuz hissedip karamsar kisirdonguye girmeyin. ben de cok uzun suredir rahatsizim ve ilacsiz sadece terapi ile gecmiyor.

3 ay kullanmayip sonrasinda kullanilabllen ilaclardan c..x i 5 mg olarak kullandim. boylece hic sorun olmadan gecirdim. bebegim de saglikli cok sukur, gazagelip epidural sezaryen oldum hatta. herseyin cozumu var, kendinizi cozumsuz hissedip karamsar kisirdonguye girmeyin. ben de cok uzun suredir rahatsizim ve ilacsiz sadece terapi ile gecmiyor.
Size de acil şifalar diliyorum. Ben de 3 ay sonunda başka çözüm bulamazsam ilaç kullanmak istiyorum.

X