Popüler Konu ÖZMUAYENE

Roll on deodorantlardaki aluminyum en büyük şüpheliymiş kızlar yaa.
Bunu yeni öğreniyorum.
En etkilisi diye, gidip kendi elimle en tehlikeli deodorantı alıyormuşum

Her şey yolunda şimdilik böyle de gitsin
Hatırlatma mesajları çok etkili oluyor.

Ben 27yasindayim risk grubunda miyimm?

Sonuçlar temiz sağlıklı yaşama ,doğal beslenmeye ve formda kalmaya hep beraber devam

Kontroller icin 40 yasini beklemeyin.ailemde hic yok meme ca.ams ben 27 yasimda yakalandim

Daha önce hiç muayene olmadım.Hastanede hangi bölüme gitmek gerekiyor meme muayenesi için kızlar ?

Benimde emzirdikten sonra sag gögsümde kitle cikti. Ceviz tanesi buyukluğündeydi. Mamografiden sonra süt bezesi olduğu ortaya cikti.. ilacla tedavi oldum.Gecti.. ama hala o yerimi elledigimde aciyo

Ailede memede dahil kanser hikayesi, özellikle de anne tarafımda çok fazla...O yüzden ben de mümkün olduğunca kontrollerimi aksatmamaya çalışıyorum.Meme kontrolümü 1 ay önce yaptırdım.Hem usg hem mamografi çekildi.Şimdilik bir sorun yok çok şükür...Ailede olduğu için 6 ayda bir usg, yılda birde mamografi kontrolünü aksatma dedi doktorum...

yirmilik dişleri çektirmeyince ne oluyormuş anlamadım

o sıvı için mutlaka gidin hafife almayın

önce ultrasonlar bakarlar anne karnındakı bebeğe bakıldığı gibi sıvı sürüyorlar gögüslere ve ultrasonla bakıyorlar

keteme gidebilirisiniz

bu tarz kitle ve benzeri durumlarda bitki çaylarının iyi geldiği söylen iyo mesela defne tohumu yok etme özelliği varmış isteyen deneyebilir böle durumlarda.. . nacizane tavsiyem.. .

Tesekkurler hatirlatma icin gecen hafta meme memogrofi cektirdim yilda bir kere mutlaka cektiriyorum yas oldu 35 artik 6 aylik cektirmek istiyorum coook sukur bisey cikmadi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…