Popüler Konu ÖZMUAYENE

Teşekkürler memografi ulturason cektırdım bişey cıkmadı sadece kist varmış Dr önemli degil dedi

Bizi düşündüğünüz için teşekkürler şimdilik sorun yok çok şükür

tesekkürler sorun yok sükür:)

Dün itibari ile göğsümde ki kitleden kurtuldum çok şükür korktuğum gibi olmadı ameliyatim Çok iyi geçti allah razı olsun doktorumdan çok başarılı bir operasyon gerçekleştirmiş normalde saat 12 yönünde kesiğim olacaktı tam dekoltemin üzerinde çok kafama takmıştım ama doktorum ameliyatı planlananın dışında meme ucu kenarindan açarak yapmış yani ömür boyu göğsümde kesik iziyle dolasmayacagim bu süper oldu ilk biyopsi temiz gelmişti inşallah patalojide temiz gelirde tamamen bir ohh cekebilirim
Arkadaşlar sakın korkup ihmal etmeyin ben kitleyi farkettigimde korkudan iki ay doktora gitmemiştim allahtan iyi huyluymuşta kötü huylu olsa geç kalabilirdim

her kadının bilmesi gereken bi uygulama bu sayede annem de fark ettik çok şükür irili uafklı olduğu için bi sıkıntı yokmuş..emeğinize sağlık:KK9::KK9:

Ben emziriyorum hala o yüzden süt bezi mi farklı bişey mi anlamıyorum muayene esnasında :/

2.5 aylık bebeğim var emziriyorum sanırım risk altında değilim .farkındalık yaratmişsiniz Teşekkürler

Ben de ilk dün akşam sağ göğsümde biraz ağrı ve sertlik olduğunu hissettim. Ve biraz endiselendim. Sertlik uzun ve büyük öyle küçük yuvarlak şekilde değil. Benim kızım 15 aylık ve emziriyorum hala. Ve kizimin huyudur göğsünün üstüne yatarak emer genelde. Doktora en yakın zamanda gideceğim insallah. Ama sizlerden de fikri olanlar birşeyler yazarsanız sevinirim.

Benim bir akrabam bir kaç sene önce göğsünde bir şişlik farketmişti, ağrı yapıyor diyordu. Çok endişelendi, üzüldü, bir müddet de gitmedi doktora. Sonra gitti ve iyi huylu bir tümör olduğunu öğrendi, ameliyatla aldılar. Maaşallah sorun çıkarmadı bir daha da. ALLAH hepimizi, tüm sevdiklerimizi her hastalıktan, dertten korusun ve kurtarsın, amin.

Dün itibari ile göğsümde ki kitleden kurtuldum çok şükür korktuğum gibi olmadı ameliyatim Çok iyi geçti allah razı olsun doktorumdan çok başarılı bir operasyon gerçekleştirmiş normalde saat 12 yönünde kesiğim olacaktı tam dekoltemin üzerinde çok kafama takmıştım ama doktorum ameliyatı planlananın dışında meme ucu kenarindan açarak yapmış yani ömür boyu göğsümde kesik iziyle dolasmayacagim bu süper oldu ilk biyopsi temiz gelmişti inşallah patalojide temiz gelirde tamamen bir ohh cekebilirim
Arkadaşlar sakın korkup ihmal etmeyin ben kitleyi farkettigimde korkudan iki ay doktora gitmemiştim allahtan iyi huyluymuşta kötü huylu olsa geç kalabilirdim

gözünüz aydın,Rabbim sağlık versin, çok geçmiş olsun.

Ha şunu da belirteyim, bir başka akrabam da da tümör oluşmuş göğsünde. Göğüs ucundan kan gelmeye başlayıncaya kadar önemsememiş, -ya da korkudan gitmemiş bilmiyorum- ve hastaneye gittiğinde ilerlemiş bir kanser olduğunu öğrenmiş. Baştan gitseymiş eğer hafif şekilde atlatacakmış yani. Sonra sıkı bir tedavi sürecine girdi tabi, kanserli göğsünü tamamen aldılar, ilerlimiş yaşına rağmen kanseri yendi maaşallah. Şimdi belirli periyotlarla kontrol ediliyor sadece.

Hatırlatma için teşekkürler. Sağolsunlar benimkiler her ay kendini hissettiriyor :KK53: Kistlerimle düzenli devam eden bir ilişkim var. Daha bugün iki göğsümden enjektörle kistlerimi boşalttılar. Mutlaka muayenelerinizi yapın kızlar korkacak tedirgin olacak hiçbir şey yok

X