Popüler Konu ÖZMUAYENE

Arkadaslar ben rahatsizligimla alakali genel cerraha gittim oda ultrasona yolladi .Ultrason doktoru bir kitle girmedigini goyluyor.Ama benim iki taraftada kitle var ve rahatsiz oluyrum.Genel cerrahta yeni olusmaya basliyor olabilir dedi 3 ay sonra kontrole cagirdi ve kitleler hala elome geliyor ve hala cogu zaman yatarken rahatsiz oluyorum.Bugunku kontrolde de hala kitleler var ama bana tavsiyesi olan var midir???

Hatırlattığınız için teşekkür ederim , sanırım bi problem yok , Allah bu hastalıktan muzdarip olan kardeşlerime acil şifalar versin inşallah Amin

Her banyodan sonra mutlaka kontrol ediyorum...
Erken teşhis her zaman hayat kurtarır.

Bu dertle savaşan kadınlarımıza
Allahtan şifa diliyorum

kv. min gogus ucu ve kahverengi kisim gogsunun icine gömülmüştu . yazin anlasildi . kışın göğsü ve koltuk alti lenfleri alindi suan kemoterapiye devam ediyor.

erken teşhis onemli

ben geçtiğimiz 5 ay önce dr tarafından muayenemi yaptırmıştım çok şükür bişey yok ama dr dedi bu olmayacak anlamına gelmez her 6 ayda bir gelin demişti....kendimde kontrol ediyorum çok şükür bişey yok gibi...

ayrıca hatırlatmanız için çook teşekkürler :KK66:))

35 yaşındayım ve annem 25sene önce göğüs kanserine yakalandi bu zamana kadar hiç sıkıntısı olmadi ama Suan omuzunda büyük bi kitle meydana geldi hayirli bi sonuç bekliyoruz mr girecek annem.. rabbim tüm hastalara şifa versin bu kötü hastalıklardan bizleri korusun

Bende gerekli kontrolleri yaptırdim çok şükür birşey çıkmadı . Ancak küçük kizimda geçen hafta başlayan bir sorun oldu. Meme ucundan kan geldi pazartesi dr gittik uzman çağırdılar çok küçük yaş olduğu için ailede de kanser riski olmadığı için tabip edecegiz dediler. Kaç gündür onun sitresini yasarken bu konu denk geldi.
Böyle bir durum yaşayan anneler varmı acaba yaşı 13 daha perşembe tekrar gideceğiz duruma göre ultrason çekilecek. . :-(

Sağ göğsümün son tarafında elime bi kitle geldi. Hemen doktora gittim 20x25 mm bi kist varmış. Fakat genellikle kistler sıvı oluyormuş benimkinin içide katıymış o_O ay sonunda biopsi ye gideceğim fakat böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu merak ettm :110:
13 martta burada bunu yazmıştım.. bugün biopsimi yaptırdım hala merakla bekliyorum sonucumu Orya Orya cımm

Ben rutin olarak mecburen kendimi muayene etmek durumundayım, fibrokist var çünkü, her 10 kadından 9'unda görülen bir durum. Tetkiklerim, mamagrofi sonuçlarım şimdilik temiz şükür.

Ben rutin olarak mecburen kendimi muayene etmek durumundayım, fibrokist var çünkü, her 10 kadından 9'unda görülen bir durum. Tetkiklerim, mamagrofi sonuçlarım şimdilik temiz şükür.
Abla bendede fibroadenom var şimdilik temiz Rabbim kotusunden korusun cemil cumlemizin tüm kadınları amin amin inşallah

X