Popüler Konu ÖZMUAYENE

Anacim sen cok aktifsin. Senden iyi editor olur. Patronluk bizi aşar ama
Yok hayatım ben emekliye ayrıldım yeni yeteneklere bıraktım

Tatlım geyik sohbetine cevirecez topigi
Patron burdaymış zaten banlamasın bizi

Hatırlattığınız için teşekkür ederim. Ben buraya yazmasamda evde kontrollerimi yapıyorum. Zaten şubatta check-up yaptıracağım. Mamografide isteyeceğim kontrol olması açısından. Tekrar teşekkür ederim

Dün yaptım kontrolumu yalnız regl dönemime 1 hafta var gögüslerim fazla hassas acıyor ama elime gelen bir kitle yoktu

deodorantlardaki alüminyum ve paraben maddeleri göğüslerden alınan kanserli dokularda tespit edilmiş . ben 1 senedir deodorant kullanamıorum . içinde alüminyum olmayan bi deodorant kullandım ter kokumu engellemedi hiç . o yüzden alüminyumun teri de kesen madde oldugunu anladım . son 1 senedir malsef ter kokuorum işe girersem koltuk altı botoxu tarzı bir şey yaptırcam. en mantıklısı bu geliyor

2 yildir deodorant parfum kullanmiyorum gul suyu yada kolanya kullaniyorum lutfen kullanmayin cok cok zararlilar tesekkurler hatirlatma icin

Aralik ayinda hastanede doktor tarafindan muayene edildim cok sukur simdilik birsey yok ben 2 yilda 1 mutlaka baktiririm ama sunu da son gittigim doktor sooledi internettenizleyip yaptiginiz muayene sadece ilerlemis kitlede ise yarar dedi erken teşhis hayat kurtarir mutlaka 1-2 yilda 1 doktor muayenesi olmaliymisiz doktorun sozleri bunlar herkeze saglikli gunler dilerim

Tesekkur ederim cok guzel bilgilendirmissiniz rabbim kimseye vermesin boyle dert...

Emzirme döneminde yapılır mı?
Evet tabii ki emzirme döneminde de muayene edilebilir. Fakat genelde süt bezesiyle de karıştırılıp önemsenmiyor. Bunun için kendi göğsünüzü iyi tanımış olmanız çok önemli. Büyüme, küçülme, renginde değişiklik ve meme başının durumu bunların hepsi önemli bir etken. Ayakta ve sırt üstü kontrol edebilisiniz memenizi. Önerim her kadının bir doktora muayene olması. Emziren annelerde mastit genelde kanserle karıştırılabiliyor. En doğru bilgiyi doktorunuz verecektir.

Evet haklısınız en iyisi doktora gitmek.

Merhaba. Ter kokusundan bende muzdaribim. Fakat dustan sonra koltuk altına karbonat sürüyorum
Ter kokusunu bu şekilde çözdüm. Hatta Hindistan cevizi yağı ile karbonati karıştırıp bir iki damlada lavanta yağı ekleyip deodorant hazırlıyorum. Tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…