Popüler Konu ÖZMUAYENE

Ellerine sağlık K Kazen harika bir konu olmuş.

Çok çok önemli bir nokta ben de bundan sonra daha dikkatli olup her ay yapıcam...

Güzel bir paylaşım olmuş.
Yaptım benim de bir sorun yok gibi duruyor. Her ay kontrol etmekte fayda var Teşekkürler.

açıklamalarınız için teşekkürler.Bende 5 sene önce ameliyat oldum.Biyopsi temiz çıktı.Yinede 6 ayda bir magografi ve ultrason çektiriyorum.

Merhaba su an 21 yasimdayim ve kendimi bildim bileli göğüs uclarim icine cokuktur bunun cocugum olduktan sonra emzirme problemi dışında bana bi sorun çıkartır mi merak ediyorum
Benim de meme uçlarım düz yani çıkıntı yok, herhangi bir probleme neden olmaz.

Madem tablo yapmıyoruz ben de buraya yazayım o halde.. Yaş 26.. 16. öz muayenemi bugün yaptım. En son Şubat ayında doktora muayene oldum. Çok şükür olumsuz bir durum yok.

Teşekkürler Kazen.. çok iyi düşünmüşsün.
Aynı yaştakı çocukluk arkadaşım 2 sene önce yakalandı meme kanserine.. ondan sonra çok hassasım. Sürekli kontrol ediyorum.
Tüm hastaların bir an önce kurtulmasını diliyorum.

Ben de şimdi muayene yaptım. kitle gibi bişey var sanki. Korktum şimdi

Çok faydalı bir konu olmuş bilmeyen çok kişi var muayene nasıl edilir,bende risk grubundayım sürekli tahlil ve kontrollerim yapılıyor ''erken teşhis hayat kurtarır''

Çok güzel bir konuyu ele almışsınız.Emeği geçen herkese teşekkürler.Daha önce kontrol etmemiştim ama bundan sonra ihmal etmem ..

Bu konuyu bize hatırlattığınız için çok teşekkür ederim hep düşünüp hiç uygulamadığımız bir konu bir de size sorum gebelikte de olma riski var mı acaba

Fakülte de en çok üzerinde durulan konu, mutlaka düzenli olarak kendimizi gözlemlemeliyiz. Sadece kadınlar değil düşük olarak görülse de erkeklerde üzerinde durulması gereken bir konu. Son yıllarda erkeklerde göğüs büyümesi artmakta bu da riski arttırıyor. Düşük dediğime de bakmayın her 100 erkekten biri meme kanseri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…