Oyunda aldatan erkek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size ne ya!!!
Belki farkında ama değilmiş gibi yapıyor kendi hayatiniz çok mu sıkıcı da başka insanlar adına düşünüyorsunuz.

Ben de Fetih oynuyordum. Neyse ki sonta sattım bıraktım. Ama cidden bağımlılık yapıyor. Ya o olay da nasıl patlak vermişti bak. Bu hödükler oyun yüzünden kavga edince hepsi birbirinin pisliğini döktü ortaya. 😂 Erkekler gerçekten rezil mahlukatlar yahu.
erkekler cidden rezil bana ismimi soran herkese evliyim sadece kafa dağıtmak için burdayım dedim ben 😂
ama doğru maalesef ..
ben de oynuyorum pubg, mikrofonu açmaya gör iş hemen başka yerlere gidiyor :KK12:
ya bekarlari hadi anlayabilirim de evliler yapmasa bari, yani nasıl yozlasti evlilik kurumu çok üzücü cidden 😔

Gözünüz aydın mı denir ne denir bilemedim ama mutluluk dileğim yinede geçerli 😊

Game of sultans. Zaten olan olaylar soğuttu. Dersler, çocuklar ev es falan derken kafa dağıtmak için bir bakayım demiştim ama oda böyle oldu işte. Senin şahit olduklarına şahit olmadım ama yine de soğuttu yani 😏
Çok saol canm sizde o tur yerlerde böyle pisliklerle muhattap olmayın sizi de kendı pisliklerine çekerler Allah muhafaza. Arkadaşınızı uyarın

erkekler cidden rezil bana ismimi soran herkese evliyim sadece kafa dağıtmak için burdayım dedim ben 😂
ya bekarlari hadi anlayabilirim de evliler yapmasa bari, yani nasıl yozlasti evlilik kurumu çok üzücü cidden 😔
valla karşıdakiler evli mi bilemiyorum ama kız sesi duydukları an hemen yavşama sanatı başlıyor o yüzden eşimle oynamazken mic. hep kapalıdır benim.çok nadir çıkıyor düzgünce adamını vurup oyundan çıkan :KK70: bu online oyunlar bence de çok tehlikeli.

valla karşıdakiler evli mi bilemiyorum ama kız sesi duydukları an hemen yavşama sanatı başlıyor o yüzden eşimle oynamazken mic. hep kapalıdır benim.çok nadir çıkıyor düzgünce adamını vurup oyundan çıkan :KK70: bu online oyunlar bence de çok tehlikeli.
Sileyim diyorum zaten ya, tacize uğramadan önce sileyim 😂😂😂

Ne gereksiz yorumlar yapılmış, Diana evli barkli mutlu bir kadın bildiğim kadarıyla sadece çokta gerekli olmayan bir olayın içine girmiş 😄 üzmeyin, üzerine gitmeyin bu kadar rica ediciim.
Evli barklı mutlu bir kadın böyle başkasının hayatını didik didik edince üzerine gidilmemesi mi gerekiyor?
Başka bir üye açsa siz de böyle bakmazdınız olaya eminim.

Ne gereksiz yorumlar yapılmış, Diana evli barkli mutlu bir kadın bildiğim kadarıyla sadece çokta gerekli olmayan bir olayın içine girmiş 😄 üzmeyin, üzerine gitmeyin bu kadar rica ediciim.
Aldim dersimi yabanelma cim. Sileceğim oyunumu az sonra 😂😂😂 bir daha mı tövbe 😂😂😂😂😂
Sizin oyunda hesaplar satılmıyor mu? Satılıyorsa sat öyle bırak.
Hiç bilmiyorum ya dur bir sorayım 😊

Evli barklı mutlu bir kadın böyle başkasının hayatını didik didik edince üzerine gidilmemesi mi gerekiyor?
Başka bir üyede açsa adam karısını seninle mi aldatıyor gibi çirkin bir ifade kullanmazdim.
Bu tarz yorumlar için evli olduğunu belirttim.
Yoksa merakı ile ilgili eleştiri yapılabilir.

Tanimadiginiz birini neden karısının uyruguna abisine kadar incelediniz ki? Bana inandırıcı gelmedi. Esinizden falan supheleniyorsunuz gibi geldi diğer türlüsü gerçekten çok sacma. Kadın sen kocamı neden bu kadar merak ettin arastirdin bile der

Konuya yonelik elestiri yapmak baska bir mevzu ama direk kisiligine yönelik elestiri baska mevzu
İnsanlar bizi teskilat olmakla suclamis ama akil edip de dusunememisler yakistirmalarinin cirkinligine yorum yaptigimizi
Merakini elestiren uyelere kimse cevap vermemis zaten ama yok seninle mi aldatti , sen mi aldattin , ikinci uyelik vs vs hos degil
Yoksa bence de karismamali gereksiz bir mevzu olur karismak ama hakaret edercesine yorum yapmak baska bor mevzu

Selamlar herkese,
Benim sizle paylaşmak istediğim ve akıl almak istediğim bir konu var, zira kafam çok karışık ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Oynadigim bir oyun var ve oyunda bir erkeğin kadınlara ben boşandım bekarım diyip kandırdığını öğrendim. Merak edip biraz kurcaladigimda adamın aslında evli olduğunu ve eşinin hiç birsey den haberi olmadığını mutlu bir evlilikleri olduğunu düşündüğünü öğrendim. Kadın çalışıp evi gecindiriyor. Yani kendi ayaklarının üzerinde duran biri. Adam uzun süredir işsiz. Çocukları olmuyor. Ve eşinin ve eşinin ailesinin sosyal medya bilgileri filan da var bende. Günlerdir kadına karşı vicdan azabı içinde kıvranıyorum. Çünkü eşim böyle birsey yapsaydı ben mutlaka bilmek isterdim. Adam çalışmayıp bütün gün evde pc başında oyun oynuyorum muhabbetine kadını aldatıp duruyor ben bekar adamım diyerek. Aldatılan kadına mi acıyayim yoksa adama kanıp bu pisliğe bulaşan habersiz kadınlara mi? Bana ne olur akıl verin, siz olsaydınız ne yapardınız? İki seçenek düşündüm ilk direk kadına yazmak. İkincisi de direk kadının abisine yazmak. Abisine yazmakta ki düşüncem belki adamın kulağını çekip doğru yola sokar diye? Bu arada bu çift iki farklı milletten. Ama kadının ailesi Türk ve gelenek goreneklerine bağlı insanlar. Ne yapmalıyım?
Hayatımıza teknoloji gireli herkesin yuvasi yıkıldı kardeşim bence uğraşma hiç bulaşma böyle insanlara benim babamda oynuyodu oyun sohbetli bir gün ismimi gizleyerek yazdım evli misin yazdım annemi ölü gibi gösterip dulum yazdı

Hayatımıza teknoloji gireli herkesin yuvasi yıkıldı kardeşim bence uğraşma hiç bulaşma böyle insanlara benim babamda oynuyodu oyun sohbetli bir gün ismimi gizleyerek yazdım evli misin yazdım annemi ölü gibi gösterip dulum yazdı
cok üzüldüm , cok büyük sok olmustur senin icin , umarim kalbinde affedebilmissindir babani :anne:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X