Oyunda aldatan erkek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam süresini bilmiyorum epeydir düzenli işi yok. Öyle ufak tefek günlük işler çıkarsa yapıyormuş. Ama madem kendinize benzettiniz siz ne yapardınız biri gelip böyle birsey dese? (hala karışmamayi düşünüyorum)

Valla çok denk geldim beklediğim şık hareketler kendısınden.. Hep kendı kalesine gol atıyor bu tıpler.. Ben bişey yapmam izlerim neden yaptığını bılıyorm emın olun eşide onun ne b*k olduğunu biliyordur sen hıc bulaşma.. Çekirge bır sıçrar iki sıçrar üçte rabbımın adaletine düşer bellı Kı gönül eğlendiriyor kadına değilde adama söyleyin senın ne halt olduğunu bılıyoruz araştırdık böyle böyle şimdi burayı sıl defol eşine biz söylemeden de o bak nasıl Yusuf Yusuf oluyor

Pohpohlama değil o. Konu sahibi burada herkesin konusunu doğru dürüst okur ve kışkırtmak yerine yardımci olabilmeyi seçer. Ve kendince saygı uyandıran biridir. İnsanların konusuna girip saçma sapan polimik yaratmaz. Bu yüzden de 40 yılın başında açtığı konuda destek görür. Birgun sizinde saygı uyandırmaniz dileğimle. 😊
Polemik olusturmak gıbı Bı niyetim yoktu ki ortada polemik de yok, gayet makul bi soru sordum, sizinle de mi iletişim kurdu bu adam da siz farkettınız ortaya cıkardınız anlamında soyledım, diğer arkadas daldı ortadan..siz de hayır benımle alakası yok dıyebılıtdınız, merak ettım sordum... Yok uyma ona falan, cok cirkin yorumlar bunlar.. Kusura bakmayın da.. Naptım size de uyma ona kelimesini kullanıyor

Polemik olusturmak gıbı Bı niyetim yoktu ki ortada polemik de yok, gayet makul bi soru sordum, sizinle de mi iletişim kurdu bu adam da siz farkettınız ortaya cıkardınız anlamında soyledım, diğer arkadas daldı ortadan..siz de hayır benımle alakası yok dıyebılıtdınız, merak ettım sordum... Yok uyma ona falan, cok cirkin yorumlar bunlar.. Kusura bakmayın da.. Naptım size de uyma ona kelimesini kullanıyor
Konuyu zaten tam okusaydiniz sormazdiniz. Açıklama yapılmış olmasına rağmen sorunca böyle tepki geldi. Az çok tanınıyorum burada. Kimseye saygısızlığım olmaz. Şurada mutlu ailesi olan az insandan biriyim. Bu yüzden akılda kalıyorum. İnsanlar doğal olarak bana böyle bir sorunun sorulmasını yadırgadı.

Belki adamın karısı durumdan haberdar ? Nasıl bu kadar eminsiniz herşeyden ? Ve belki karısı sandığınız kadar masum değildir . Velevki söylediniz ispatladınız kadın sineye çekti bu sefer siz kötü olacaksınız . Hoş, tanımıyorsunuz adamı sanırım da

Onu bana başkası söyledi 😂 buraya elde edilen bilgileri özet geçtim çok ayrıntıya girmeden. Organize bir olaydı ya. Dahil olduğuma bile inanamıyorum hala 😂
o zaman öyle ya da böyle arada tanıdık birileri vardır. çok şaşıran olmuş ama birilerinin bir şeylerini bulmak artık bu kadar zor değil,arkadaşım otobüste sadece 10 dk gördüğü birini bulmuştu bundan yaklaşık 10 sene önce. şimdi yedi ceddi bulunur . bu konunun bana sadece iş kısmı biraz fazla gelmişti :KK53:
tanıdığınız biri olsa kadının kulağına su kaçırılabilir derdim ama hiç tanımadığınız için bence bulaşmayın.başınıza sıkıntı çıkabilir.

Belki adamın karısı durumdan haberdar ? Nasıl bu kadar eminsiniz herşeyden ? Ve belki karısı sandığınız kadar masum değildir . Velevki söylediniz ispatladınız kadın sineye çekti bu sefer siz kötü olacaksınız . Hoş, tanımıyorsunuz adamı sanırım da
İşte ben bunların hepsini birden düşünemedim diye konu açtım, böyle değişik fikirler gelince karışmamak gerektiğine daha bir ikna oldum. Teşekkür ediyorum 😊

Herkes Facebook'ta bilgilerin nasıl bulunduğuna takılmış da artık inanın öyle zor değil. Beni bir adam eklemişti, bayağı yakışıklı. Tam atlamak üzereydim önce iyice bakayım dedim evli olduğuna ilişkin hiçbir şey göremedim kendi Facebook sayfasında. Ardından ismini aratınca arama ekranında etiketli olduğu resimlerde arkadaşları adamın düğün resimlerini etiketlemişler, en son bir akrabası da çocuklarıyla etiketlemiş. Yani çok çok kolay bulunuyor, biraz kurcalarsanız bulursunuz.
Konu sahibi ben olsam bilmek isterdim ama sen bulaşma. Ben bir kez bulaştım "sen nikahını mı almak istiyorsun beni boşatıp" dedi, bir sürü de küfür yedim. Neyle karşılaşacağını bilmiyorsun, senin de ailen var. Bu devirde etraf psikopat dolu.

Konuyu zaten tam okusaydiniz sormazdiniz. Açıklama yapılmış olmasına rağmen sorunca böyle tepki geldi. Az çok tanınıyorum burada. Kimseye saygısızlığım olmaz. Şurada mutlu ailesi olan az insandan biriyim. Bu yüzden akılda kalıyorum. İnsanlar doğal olarak bana böyle bir sorunun sorulmasını yadırgadı.
Ben sızın İlk mesajınızı okudum yorumumu yazdım, 4 sayfa yazıyı okumadım, sizi tanımıyorum, benım de kımseye saygısızlığım olmaz..benım muhatabım sizsiniz.. Sız cevap verin bana, baskası deıl..saygı uyandırmak boyle olmuyor..olumsuz yorum yapan herkese saldırmak saygı uyandırmaksa sıze kolay gelsın diyorum.. Kımseyle polemıge de girmedim bu zamana kadar..

Nacızane fikrim alakanız yoksa bu kısı ile karısmayın derim.. Benım kocam yapmaz der, sız kotu duruma dusersınız.. Benden bu kadar.. 🙋🏻‍♀️Hoscakalın

Karismayin dis kapinin dis mandali sonucta oyundaki adamin evliligi kime ne?

Valla çok denk geldim beklediğim şık hareketler kendısınden.. Hep kendı kalesine gol atıyor bu tıpler.. Ben bişey yapmam izlerim neden yaptığını bılıyorm emın olun eşide onun ne b*k olduğunu biliyordur sen hıc bulaşma.. Çekirge bır sıçrar iki sıçrar üçte rabbımın adaletine düşer bellı Kı gönül eğlendiriyor kadına değilde adama söyleyin senın ne halt olduğunu bılıyoruz araştırdık böyle böyle şimdi burayı sıl defol eşine biz söylemeden de o bak nasıl Yusuf Yusuf oluyor
bu fikir de hiç aklıma gelmemişti bak. Buda bir obsiyon olabilir belki, sizde üzülmeyin lütfen. İnşallah çok mutlu olursunuz hep 💕
Herkes Facebook'tan bilgilerin nasıl bulunduğuna takılmış da artık inanın öyle zor değil. Beni bir adam eklemişti, bayağı yakışıklı. Tam atlamak üzereydim önce iyice bakayım dedim evli olduğuna ilişkin hiçbir şey göremedim kendi Facebook sayfasında. Ardından ismini aratınca arama ekranında etiketli olduğu resimlerde arkadaşları adamın düğün resimlerini etiketlemişler, en son bir akrabası da çocuklarıyla etiketlemiş. Yani çok çok kolay bulunuyor, biraz kurcalarsanız bulursunuz.
Konu sahibi ben olsam bilmek isterdim ama sen bulaşma. Ben bir kez bulaştım "sen nikahını mı almak istiyorsun beni boşatıp" dedi, bir sürü de küfür yedim. Neyle karşılaşacağını bilmiyorsun, senin de ailen var. Bu devirde etraf psikopat dolu.
İyi ki yazmışım cidden buraya. Her zaman ki gibi KK gücü işte ya 😊. Ve evet ya artık kimin hakkında ne istiyorsan öğrenebilirsin. Öyle aman aman bir çabaya ihtiyaç yok. Uyarın için teşekkür ederim bu arada cidden hiç aklıma gelmemişti 💕

bu fikir de hiç aklıma gelmemişti bak. Buda bir obsiyon olabilir belki, sizde üzülmeyin lütfen. İnşallah çok mutlu olursunuz hep 💕

İyi ki yazmışım cidden buraya. Her zaman ki gibi KK gücü işte ya 😊. Ve evet ya artık kimin hakkında ne istiyorsan öğrenebilirsin. Öyle aman aman bir çabaya ihtiyaç yok. Uyarın için teşekkür ederim bu arada cidden hiç aklıma gelmemişti 💕
Saol canm ben boşandım çok şükür 😉💓

Diana Bishop Diana Bishop Ben de bir ara fena sardım bi oyuna. Orda da böyle aldatmalar gırlaydı. Hatta kadının biriyle bir grup arkadaş hep birlikte konuşup sonra da hep beraber muhabbetini yapıyorlarmış. Ne pislikler dönüyor bu online oyunlardan. Senin oyun hangisi?

Saol canm ben boşandım çok şükür 😉💓
Gözünüz aydın mı denir ne denir bilemedim ama mutluluk dileğim yinede geçerli 😊
Diana Bishop Diana Bishop Ben de bir ara fena sardım bi oyuna. Orda da böyle aldatmalar gırlaydı. Hatta kadının biriyle bir grup arkadaş hep birlikte konuşup sonra da hep beraber muhabbetini yapıyorlarmış. Ne pislikler dönüyor bu online oyunlardan. Senin oyun hangisi?
Game of sultans. Zaten olan olaylar soğuttu. Dersler, çocuklar ev es falan derken kafa dağıtmak için bir bakayım demiştim ama oda böyle oldu işte. Senin şahit olduklarına şahit olmadım ama yine de soğuttu yani 😏

ay aklıma pubgden tanıştığı çocuklar için kocalarını bırakıp kaçan kızlar geldi :KK70:

Game of sultans. Zaten olan olaylar soğuttu. Dersler, çocuklar ev es falan derken kafa dağıtmak için bir bakayım demiştim ama oda böyle oldu işte. Senin şahit olduklarına şahit olmadım ama yine de soğuttu yani 😏
ay o oyunu arkadaşımın eşi de oynuyor sürekli :olamaz:

Pohpohlama değil o. Konu sahibi burada herkesin konusunu doğru dürüst okur ve kışkırtmak yerine yardımci olabilmeyi seçer. Ve kendince saygı uyandıran biridir. İnsanların konusuna girip saçma sapan polimik yaratmaz. Bu yüzden de 40 yılın başında açtığı konuda destek görür. Birgun sizinde saygı uyandırmaniz dileğimle. 😊
Kendinizden neden 3. tekil şahıs gibi bahsettiniz herhalde yanlış hesaptan cevap yazdınız😂😂😂

Ben de Fetih oynuyordum. Neyse ki sonta sattım bıraktım. Ama cidden bağımlılık yapıyor. Ya o olay da nasıl patlak vermişti bak. Bu hödükler oyun yüzünden kavga edince hepsi birbirinin pisliğini döktü ortaya. 😂 Erkekler gerçekten rezil mahlukatlar yahu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X