Oyunda aldatan erkek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diana sende fena bir stalkermişsin. Çolukdu çocuktu derken kocamı takip edemez oldum. Geçen birine daha dedim ama beni pek sallamadı. Hayrına bir de benim kocamı stalklasana kimlerin profillerine indim derelerine bilmem nerelerine yazıyor bileyim En Büyük TÜRKİYE
😂😂😂 Ya aslında tek başıma yapmadım hepsini ya, organize çalışılmış birşeydi. Olayı anlatamıyorum işte burada kimlerin üye olduğunu nereden bilelim. Ver kuzum isim soyisim 3 gün sonra dökelim sana seceresini 😂😂😂😂

Tam süresini bilmiyorum epeydir düzenli işi yok. Öyle ufak tefek günlük işler çıkarsa yapıyormuş. Ama madem kendinize benzettiniz siz ne yapardınız biri gelip böyle birsey dese? (hala karışmamayi düşünüyorum)
ay her şeyi anlarım da ufak tefek günlük işler çıkarsa yaptğını nasıl öğrendiniz sosyal medya hesabından ? cidden merak ettim.
konuya yorumum karışmamanız yönünde.

Konu sahibinin pohpohcuları var epey 😂 takılıyorlar ıste onlar da
Pohpohlama değil o. Konu sahibi burada herkesin konusunu doğru dürüst okur ve kışkırtmak yerine yardımci olabilmeyi seçer. Ve kendince saygı uyandıran biridir. İnsanların konusuna girip saçma sapan polimik yaratmaz. Bu yüzden de 40 yılın başında açtığı konuda destek görür. Birgun sizinde saygı uyandırmaniz dileğimle. 😊

Araştırmacı ruhunuza sağlık:confused:
Bravo
Yalnız bu hikayede yanan siz olursunuz.
Kadın kocam yapmaz der çıkıverirse işin içinden ne yapacaksınız o zaman.
Genelde aldatılma vakaları ortaya çıktığında ilk aşama reddediş ve saldırgan tavırlar olur.
Kabullenme aşaması çok sonra gelir.
Delilleri ile ispat etseniz bile işin ucu size dokunur gibi

ay her şeyi anlarım da ufak tefek günlük işler çıkarsa yaptğını nasıl öğrendiniz sosyal medya hesabından ? cidden merak ettim.
konuya yorumum karışmamanız yönünde.
Onu bana başkası söyledi 😂 buraya elde edilen bilgileri özet geçtim çok ayrıntıya girmeden. Organize bir olaydı ya. Dahil olduğuma bile inanamıyorum hala 😂

Pohpohlama değil o. Konu sahibi burada herkesin konusunu doğru dürüst okur ve kışkırtmak yerine yardımci olabilmeyi seçer. Ve kendince saygı uyandıran biridir. İnsanların konusuna girip saçma sapan polimik yaratmaz. Bu yüzden de 40 yılın başında açtığı konuda destek görür. Birgun sizinde saygı uyandırmaniz dileğimle. 😊
Bakın sizi tanımıyorum ve konuya göre yorum yaptım doğrudur yanlıştır bunun cevabını sizden almak isterim. He yanlıştır yanlışımı da düzeltirim. Ama başkası sizin adınıza cevap verince olmuyor.

Araştırmacı ruhunuza sağlık:confused:
Bravo
Yalnız bu hikayede yanan siz olursunuz.
Kadın kocam yapmaz der çıkıverirse işin içinden ne yapacaksınız o zaman.
Genelde aldatılma vakaları ortaya çıktığında ilk aşama reddediş ve saldırgan tavırlar olur.
Kabullenme aşaması çok sonra gelir.
Delilleri ile ispat etseniz bile işin ucu size dokunur gibi
Evet evet buraya yazmadan önce bir çok şey aklıma gelmemişti, işte cidden akıl akıldan üstün. Görmediğimi gördüm yazınca 💕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X