Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende yakalayamadm 12 güne döndük

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay benim ilk sole 10 12. Gun daha belirgindi gun gectikce siliklesiyo amma regli olana kadar devam etmek gerekiyomus ve duzeni bozmamak gerekiyomus canim bilgin olsun

17 yakalayan çok oluo belki seninde oyledir

Evet canım ben de 17 de yakaladım bakalım...HAYIRLISI olur inşallah:)

mrb arkadaşlar 1 sene içinde 2 kere kimyasal gebelik yaşadım malesef doktor kontrollerim temiz çıktı eşimde sperm sorunu çıktı bu ay ovulosyon testlerine başladım 5 günden beri hep silik çizgi çıkıyor hergeçen gün biraz daha koyulaşıyor kaç gün daha devam etmeliyim 30 günde bir adet görüyorum 14 gün başladım ama çift çizgiyi yakalamadım hala kafam çok karışık yardımlarınız için şimdiden tşk ederim

canım bende çikolata kisti var doktor kontrolündeyim zaten çok şükür yumurtam ayda 1 olgunlaşıp çatlar.doktorumla konuştum zaten adetle birlikte yumurtam çatlamış benim.burdaki bazıları inanmıyor ama olabiliyormuş işte :)))

tabiki olabilir canım adet sonrası hemen hamile kalanların durumu senınkıyle aynı işte..en kısa zmanda yavruna kavuşman dileğiyle

veee çift cizgiyi yakaladim baya net zaten

Canım iyice koyu olduğunu görene kadar yap..hergün aynı saatte ve son 4 saat sıvı almadan yap..inşallah hamile oluruz bu ay:)

Hayirlisi olsun canim. Benim de endokrinoloji insulin direnci var kullan diyor. Kadin dogumcu bana gore gerek yok ben onermezdim diyor. Hangi birine guvenecegimi sasirdim.

Canim merhaba ben iki paket aldim yani ontane hic birzaman cizgiler ayni olmadi biraz koyulastigi gunler iliskiye girdik biz doktora gittim yumurtan bi kac gun once catlamis dedi yani normal koyulakta oldugu gun ovulasyon olmus bence asiri koyu olmasini bekleme bende ovulasyon testiyle hamile kaldim bide herkes diyorya bi gun iliski bigun bos benim doktorum ona karsi zaten sadece 4gun icinde hamile kalinir onuda bos gecirme diyor

Canim benim napalim hayirlisi boyleymis demekki. Benim anlamadigim o kadar cok gebelik belirtisi hissediyoruz ki ama sonunda hic birsey cikmiyor. Aslinda cok belirti olmadan hamile kaldi bir cok tanidigim ve cok stres yapmadan akliba cok takmadan. Hamile kalamayanlar ne zamanki artik usaniyorlar surekli takip etmekten ozaman hamile kaliyorlar. Bizim gecen ay daha ilk denememizdi. Okadar cok kafama taktim ki ruyalarima bile girdi bu konu. Netten okudukca daha cok taktim. Taktica daha cok bu konudan bahsettim. Hep ya olmazsa geldi. Halbu ki daha bu ilk denemeydi. Ilk olmadini ogrendigimde cok uzulmedim cunku olmayacak diye hazirlamistim kendimi. Belki de bu yuzden olmadi bilemiyorum. Aslinda olacak olmayacak diye dusunmekten ziyade o konuya dair hic birsey dusunmemek lazim bence. Cunku ozaman vucut bu konuyu bir tehdit olarak algilamiyor. Normal bir durum olrak kabul ediyor. Bunu yapmak en iyisi bence :))

Canım her kadının adet döngüsü farklı, 28 günde- 29 günde vs.hatta bazıları 35 günde bir oluyor adet.Benim okuduğum: bir sonraki adet tarihinden 14 gün önce bırakılır yumurta(eğer yumurtlamanda bir sorun yoksa) buna göre 28 günde bir olan bir kadın: tam ortasında yani adetin 14. Günü yumurtlar. Ama ben 30 günde bir adet oluyorum: ve 15. Gün yakalıyorum çift çizgiyi!! Aslında adetin 10. Gününden itibaren başlayıp gün aşırı yapmak en mantıklısı!! Ben bu ay gün aşırı denedim, testimide yaptım, bakalım ne olacak, biz elimizden geleni yapıyoruz, gerisi tamamen kısmet!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Ben de 30 günde bir oluyorum adet, ama ben 13-14-15 yapıyorum testi ve her ay hep 15. Gün yakalıyorum pozitifi, sen yapmaya devamet bence ama şimdiye kadar yakalamış olman gerekirdi, devam et bakalım seninki farklıdır belki, zaten bu testlerin amacı da bu bence ne zaman yumurtluyoruz görmek!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…