Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım bende çikolata kisti var doktor kontrolündeyim zaten çok şükür yumurtam ayda 1 olgunlaşıp çatlar.doktorumla konuştum zaten adetle birlikte yumurtam çatlamış benim.burdaki bazıları inanmıyor ama olabiliyormuş işte :)))

Hayırlı haberlerini bekliyorum:))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayirlisi olsun canim. Benim de endokrinoloji insulin direnci var kullan diyor. Kadin dogumcu bana gore gerek yok ben onermezdim diyor. Hangi birine guvenecegimi sasirdim. :KK43:

Amin canım.Farklı şeyler öylenince inan şaşırıyor.Bende pazar günü adetimin 2. günü yani doktora gittim.Rahmim temiz,yumurtalıklarım iyi durumdaymış,kist falan yokmuş.Dün sabahta hormon testlerimi yaptırdım,yarın doktora göstereceğim ama referan aralıklarına göre değerlerim iyi görünüyor.Bakalım yarın ne diyecek.Birde eşimden sperm testi istedi,perşemde günüde eşim testini yaptıracak bakalım nasıl çıkacak.

Amin canım.Farklı şeyler öylenince inan şaşırıyor.Bende pazar günü adetimin 2. günü yani doktora gittim.Rahmim temiz,yumurtalıklarım iyi durumdaymış,kist falan yokmuş.Dün sabahta hormon testlerimi yaptırdım,yarın doktora göstereceğim ama referan aralıklarına göre değerlerim iyi görünüyor.Bakalım yarın ne diyecek.Birde eşimden sperm testi istedi,perşemde günüde eşim testini yaptıracak bakalım nasıl çıkacak.

Insallah bisiycikk yoktur. Ogle olunca geriye birtek psikoloji kaliyor.onu halletmek de oldukca zor :KK43:( amaan olucagi yere varie hersey. Ben bu ara saldim herseyi havalardan sanirim :) artik hersey icin olsa da olur olmasa da olur modundayim :))) tavsiye ederim

Merhabalar,

Ben aranıza yeni katıldım. Bizde çocuk çalışmalarına bu ay başladık. Predictor marka ovulasyon testi kullandım. 15. günde çift çizgiyi yakaladım. T çizgisi oldukça koyuydu ama C den daha koyu değildi. O akşam ilişkimiz oldu. 16. günde test yaptığımda T çizgisi silikleşmeye başlamıştı. diğer ilişkimizde 17. gün oldu, yani 1 gün ara verdik. İnşallah yakalamışızdır :) şimdi bekleme zamanı.

Sizin tavsiyelerinizi de alabilir miyim? Sizce çift çizgiyi gördükten sonra, 1 gün ara vererek birlikte olmak daha mı iyi olur ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Normalde 12 Nisan gibi regl olmam lazım, güzel haber olursa buradan sizlerle de paylaşırım. :KK49:

Insallah bisiycikk yoktur. Ogle olunca geriye birtek psikoloji kaliyor.onu halletmek de oldukca zor :KK43:( amaan olucagi yere varie hersey. Ben bu ara saldim herseyi havalardan sanirim :) artik hersey icin olsa da olur olmasa da olur modundayim :))) tavsiye ederim

Canım sanırım mevsimlerden :) Benimde üstümde ağırlık var,kafam rahat :) Bu arada benim evde papağanlarım var bir çift.Dün kızım yumurtladı :) Bizim kuşlar bizden iyi çıktı diyorum :)))

Merhabalar,

Ben aranıza yeni katıldım. Bizde çocuk çalışmalarına bu ay başladık. Predictor marka ovulasyon testi kullandım. 15. günde çift çizgiyi yakaladım. T çizgisi oldukça koyuydu ama C den daha koyu değildi. O akşam ilişkimiz oldu. 16. günde test yaptığımda T çizgisi silikleşmeye başlamıştı. diğer ilişkimizde 17. gün oldu, yani 1 gün ara verdik. İnşallah yakalamışızdır :) şimdi bekleme zamanı.

Sizin tavsiyelerinizi de alabilir miyim? Sizce çift çizgiyi gördükten sonra, 1 gün ara vererek birlikte olmak daha mı iyi olur ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Normalde 12 Nisan gibi regl olmam lazım, güzel haber olursa buradan sizlerle de paylaşırım. :KK49:

Canım aramıza hoş geldin, aynı soruyu ben de sormuştum, pek cevap gelmedi ama benim dr. Gün aşırıyı önermişti, ben pozitifi 15. Gün yakalamıştım, ama : 11-13-15-17-19 günler ilişkide bulundum, gün aşırıyı bozmamak için!! Ama açıkcası şüphelerim var : 15. Gün pozitifse 16. Gün yumurtlamış mı oldum??ben gün aşırıyı bozmayayım diye 16'yı atladım:KK43: hata mı yaptım bilemiyorum, nasip artık benim BAT: 16 nisan, bakalım ne olacak, ama bir dahaki ay: 10-12-14-16-18 diye gidicem ilişkiyi, bide öyle denicem ;(

Son düzenleme:
Oleyyyyy ben demiştim sana yakalarsın diye:) boş geçirme o zaman değerlendir bu gün yarını, güzel haberlerini bekliyorum :KK66:

tamam canım benim ayy inşallah olur ya bu ay bebeğim gelsin herkeze de hayırlı evlat nasip etsin rabbim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim napalim hayirlisi boyleymis demekki. Benim anlamadigim o kadar cok gebelik belirtisi hissediyoruz ki ama sonunda hic birsey cikmiyor. Aslinda cok belirti olmadan hamile kaldi bir cok tanidigim ve cok stres yapmadan akliba cok takmadan. Hamile kalamayanlar ne zamanki artik usaniyorlar surekli takip etmekten ozaman hamile kaliyorlar. Bizim gecen ay daha ilk denememizdi. Okadar cok kafama taktim ki ruyalarima bile girdi bu konu. Netten okudukca daha cok taktim. Taktica daha cok bu konudan bahsettim. Hep ya olmazsa geldi. Halbu ki daha bu ilk denemeydi. Ilk olmadini ogrendigimde cok uzulmedim cunku olmayacak diye hazirlamistim kendimi. Belki de bu yuzden olmadi bilemiyorum. Aslinda olacak olmayacak diye dusunmekten ziyade o konuya dair hic birsey dusunmemek lazim bence. Cunku ozaman vucut bu konuyu bir tehdit olarak algilamiyor. Normal bir durum olrak kabul ediyor. Bunu yapmak en iyisi bence :))

Evet bende o yüzden bu siteden bi müddet uzak kalmaya karar verdim :) sadece bildirimde n senin mesajını tıklayıp okuyup cevap yazdım :) hic diger mesajlari okumadan cikiyorum hemen.. rabbim inşallah bizede nasip edecek sadece biraz sabir :) iyi geceler kader ortaklarım :)
.

Adetime 1gun kala ovulasyon testi yaptim silikte olsa ikinci cizgi cikti bu ne anlama gelir ilk defa yasiyorum iki senedir korunmuyorum bebekte istiyoruz insallah iyi haberdir

Canım sanırım mevsimlerden :) Benimde üstümde ağırlık var,kafam rahat :) Bu arada benim evde papağanlarım var bir çift.Dün kızım yumurtladı :) Bizim kuşlar bizden iyi çıktı diyorum :)))

Inanmiyorum. Hayirlisi olsun. Bizimde muhabbet kuslatimiz var. Oglumuza gelin buluncaya kadar cok ugrastik ama sonunda bulduk. Ama bizimkilerde henuz yumurta yok. Esim kyslar bizden once yumurylucak deyip duruyor :))

Evet bende o yüzden bu siteden bi müddet uzak kalmaya karar verdim :) sadece bildirimde n senin mesajını tıklayıp okuyup cevap yazdım :) hic diger mesajlari okumadan cikiyorum hemen.. rabbim inşallah bizede nasip edecek sadece biraz sabir :) iyi geceler kader ortaklarım :)
.

Iyi geceler canim. Rabbim hayirlisini versin. saglicakla kal :KK66:

Merhabalar,

Canim insallah guzel haberlerini bekliyoruz. Olucagi varsa olmustur zaten emin ol. Bazen duyuyorum. Yok korundukleri halde yok istemedikleri halde birsürü cift hamile kaliyor. Boyle sürprizler nasil oluyor biz ki ovulasyon testi aliyoruz ne zaman yumurtluycaz diye ugrasoyoruz
Gecen ay bende ilk defa yaptim bu testi 20 gun boyunca inan strese girdim ha yumurtladim ha yumurtlucam ha tuttu ha tutmadi diye. Bu ay kullanmiyorum. Isleri oluruna birakiyorum. Ama telas etme umarım sizin tutmustur. Allah gonlune gore versin

Kızlar burda 17.gün pozitif mi yoksa daha mı yokulaşması gerek yumurtlama için? :KK17:

dün de koyu du bugün de koyu ben anlamadim hiç siliklesmemis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397027331857.jpg
    $1397027331857.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 85
Canim insallah guzel haberlerini bekliyoruz. Olucagi varsa olmustur zaten emin ol. Bazen duyuyorum. Yok korundukleri halde yok istemedikleri halde birsürü cift hamile kaliyor. Boyle sürprizler nasil oluyor biz ki ovulasyon testi aliyoruz ne zaman yumurtluycaz diye ugrasoyoruz
Gecen ay bende ilk defa yaptim bu testi 20 gun boyunca inan strese girdim ha yumurtladim ha yumurtlucam ha tuttu ha tutmadi diye. Bu ay kullanmiyorum. Isleri oluruna birakiyorum. Ama telas etme umarım sizin tutmustur. Allah gonlune gore versin

Merhaba :)

Cevabın için çok tşk ederim. İnan bende anlamıyorum nasıl öyle plansız programsız denk geliyorda, pat diye hamile kalıyor bu insanlar. Çok şanslılar :)
Buradan birbirimize güzel haberler verdiğimiz mesajlar yazarız inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

Sevgiler :nazar:

X