Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

icmedim canım toplasan 1 bardk şu ança zaten çok sivi tüketen biri değiliz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugn başka yapma yumurtan gelişiyo demek ki.yarın yap testi.gün aşırı ilişki inşallah çatlarda gelir bebişin

bugn başka yapma yumurtan gelişiyo demek ki.yarın yap testi.gün aşırı ilişki inşallah çatlarda gelir bebişin

yapmış bulundum negatif henüz

Eklentiler

• $1396897420462.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 36
14.gün genelde pozitif çıkıyo o tstler.bnm yumurta çatlasada bşey olduğu yok.yumurta her çatlayında gebelik oldu anlamına gelmiyo malesef bilin istedim.

14.gün genelde pozitif çıkıyo o tstler.bnm yumurta çatlasada bşey olduğu yok.yumurta her çatlayında gebelik oldu anlamına gelmiyo malesef bilin istedim.

ama en azından ne zaman catlio onu öğreniyoruz

bnim doktorun dediğine göre adetin 14.gün çatlarmış gelişirse.

canım her kadında farklı ama o bir genelleme bende hemsireyim bence testler mantikli çünkü nasıl olduğunu hangi günlerde olduğunu anlayabiliyorssun

ben kullandım o testi daha öncedende pek güven vermedi bana.testte 2 çizgi ertesi gün ultrasona griyorum doktor yumurtan gelişmemiş sönmüş dyo o yüzden.

Devam canım, eninde sonunda yakalıcaz pozitifi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canim bende bir turlu yakalayamadim ya 15.gun hala asiri silik 2.yi yapiyorum cizgi yok ilkkezde kullaniyorum kafam allak bullak oldu ya su cok iciyorum testten once yoksa 3 saat susuz dayanamiyorum ama inat ettim yarin icmmiycem bisi o sekilde yapicam kahvaltimdaki cay yeterli olur insallah

ben kullandım o testi daha öncedende pek güven vermedi bana.testte 2 çizgi ertesi gün ultrasona griyorum doktor yumurtan gelişmemiş sönmüş dyo o yüzden.

bilmiyorum ki canım neye guvenecegimizi şaşırdık artık nette bir çok insanda kullanıp hamile kaldım dio zaten bu ay deniycem sonra doktora gitcem artık saldim cayira mevlam kayira ne zaman nasip se olacak

17 yakalayan çok oluo belki seninde oyledir

17 yakalayan çok oluo belki seninde oyledir

Ay insallah yoksa doktora gidicem acaba yumurtlamiyomuyum korkuyorum surekli silik silik cikinca moralim bozuluyo

Ay insallah yoksa doktora gidicem acaba yumurtlamiyomuyum korkuyorum surekli silik silik cikinca moralim bozuluyo

bende yakalayamadm 12 güne döndük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…