Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizlar selam ben surelab ovu.testi kullandım bu ay 23unde çift çizgiyi gördüm o gün ve ertesi değerlendirdik. simdi adetime yaklasik bi hafta var. iki gün önce ovu.testle birlikte aldigim erken gebelik testini yaptim negatif. İki uç gündür bel agrilarim ve kasiklarimda ara ara agri oluyor acaba test yanilmis yada erken yapipta negatif cikmis olabilirmi hamile olma ihtimalim var mi

Gebelik testi icin henuz cok erken.bir hafta bekle bence. Ayrica brlirtilerinin aynisi bendede var. Psikolojik de olabilir. Erken gebelik testi sonucu adetten kac gun once gosteriyor bilmiyorum ama bat a 2 gun kala da yapabilirsin

Gebelik testi icin henuz cok erken.bir hafta bekle bence. Ayrica brlirtilerinin aynisi bendede var. Psikolojik de olabilir. Erken gebelik testi sonucu adetten kac gun once gosteriyor bilmiyorum ama bat a 2 gun kala da yapabilirsin

4. 5 gün önce gösteriyor diye biliyorum aslında bu ay pek kafamda takmamaya calistim ama ne kadar becerebildiysem artik. Sende durum nasil adetine ne kadar var

4. 5 gün önce gösteriyor diye biliyorum aslında bu ay pek kafamda takmamaya calistim ama ne kadar becerebildiysem artik. Sende durum nasil adetine ne kadar var

3 gun kaldi benim. Kafaya takmamak mümkün degil ki canim. Cok isteyince boyle oluyor. Kasiklarim cok fena ozellikle sol tarafi agriyor. Bel agrim zaten hic dinmedi. Bunun disinda bi belirti yok bende.haa bi de akintim cogaldi. Idrara da cok cikiyorum ne alakaysa :) soguktandir belki. Herseyi de hamilelige yormak istemiyorum

Ayni durumdayiz benimde akintim artti inşallah güzel haberler aliriz

bencede çok erken yapmışşın canım.adetine bi iki gün kala kan testi yaptır.en garanti o bence...bi arkadaş adeti iki gün geçmiş oldugu halde negatif çıkmıştı.sonra kan tahlilinde pozitif çıktı

Merhaba kıZlar bende pcosum 4aydır glıfor glifor kullanıyorum ve 22 gunde regl oluyorum bu ay 7 gun gecıktım ve ıkı gun önce regl oldum ama sadece ıkı gun sürdü ve cok az kanamam oldu gecen hfta kan testı yaptım 0.453 negatıftı doktor ıkı hafta sonra tekrar gel dedı üstüne mı görüyorum acaba ya

Evet erken yaptim ama sabirsizlandim iste bu de adetten 4. 5gun önce gösteriyor diye yaptim inş hamileyimdir

malesef hala yam koyulaşmadı benim test.ama dünküne göre biraz daha koyu gibi..ee koyulaşssın artık bi zahmet bugün 21.gün oldu..bu gidişle adetten bi iki gün önce falan çatlayacak herhalde

Hmm sende gec yumurtlayanlardansin desene.gec olmus gercekten.yarin daha da koyulasir o. Benimkide öyleydi

0.453 negatif mi oluyormus. Gerci degerler hakkinda pek bilgim yok ama bi sitede okumustum üstüne görme kanamasi kahverengi olurmus.kisiden kisiye degisiyor gerci. Biraz daha bekle bir sonraki kontrolde anca belli olur

canım sanki bugünkünden öncekiler daha koyu gibi.çokta net değil resim ama.keşke hiç ara vermeden yapsaymıssın.benimde bugün 21. günüm ama hala ikiside aynı koyuluğa gelmedi
Bende sizin gibi ovu yapmaya başladım. Adetim 23 şubatta bitti.25 şubatta çift çizgi belirdi ertesi gün ise çizgi yoktu. 26 şubatta da ultrasona girmiştim dr yumurta yok dedi. O günden beri de çizgi tek çıkıyor. Gerçi daha erken ama neden çift çıkmış olabilir. Daha 12 gün olacak bugün bakalım çift olacak mı tekrar. Bu gidişle bu ay testler yetmeyecek...gerçekten stres yapıyor bu test insanı.

canım sanki bugünkünden öncekiler daha koyu gibi.çokta net değil resim ama.keşke hiç ara vermeden yapsaymıssın.benimde bugün 21. günüm ama hala ikiside aynı koyuluğa gelmedi

ya geçen ay akıntım gelmişti ama ov. testi yoktu zaten korunuyorduk 18. günümdü sonra 26. güne geldim yine akıntı geldi ve 41 günde adet oldum 26. günde çatlamış yani. benim çatlama problemim var malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…