Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Haklisin cok stres yaptim zaten.Sabahlara kadar uyuyamiyorum bi de hamilelik hissi beni cok umutlandiriyor. Yarin yapim bende..

Bende öyle canım aklıma çok taktım.Gündüzleri ovulasyon sabahları gebelik yapyordum.Kendimi dinlemekten kendimin doktoru oldum resmen :) Aslında hamile kalmamamıza stres yapmamız ve kafaya çok takmamızda neden oluyor.

Bende öyle canım aklıma çok taktım.Gündüzleri ovulasyon sabahları gebelik yapyordum.Kendimi dinlemekten kendimin doktoru oldum resmen :) Aslında hamile kalmamamıza stres yapmamız ve kafaya çok takmamızda neden oluyor.

Aynen oyle yaa. Sabah idrar testi yaptım negatif cikti. Gerci daha 2-3 gun var. 3 te ovulasyon testi yapicam atarim resmi buraya.

$PhotoGrid_1393671095647.jpg $PhotoGrid_1393671095647.jpg $PhotoGrid_1393671095647.jpg

Yumurtlamam olmusmu acaba yardimci olursaniz coook sevinirim

Bugun ilk testimdi akintimdan suphelenip yaptim normalde daha blirgin resimde acik cikmis adetimde duzensiz. Yarin tekrar test yapmama gerek varmi peki yoksa buyeterlimi

Bugun ilişkiye girin yarin tekrar test yap ve yine iliski olsun. Testi tekrarlaki seninde kafanda soru isareti kalmasin. Cunku benim 3 gun pozitifti. Siliklesinceye kadar testi yenile

Arkadaslar merhaba, ben ilk defa kullanicam testi. Dun eczaneden fertiltime test kiti aldim. Adet dongum 30, 31 gun. Bugun 11.gunum. Evde farkettim icinde 5 tane strip varmis:KK43: Ben ne zaman ve ne siklikta yapmaliyim bu testi.Bu markayi kullananlar ya da bilenler var mi? Her gun yapilan birsey saniyordum ama sadece 5 tane strip neye yeterki:KK43:(

Bende sizin gibi ovu yapmaya başladım. Adetim 23 şubatta bitti.25 şubatta çift çizgi belirdi ertesi gün ise çizgi yoktu. 26 şubatta da ultrasona girmiştim dr yumurta yok dedi. O günden beri de çizgi tek çıkıyor. Gerçi daha erken ama neden çift çıkmış olabilir. Daha 12 gün olacak bugün bakalım çift olacak mı tekrar. Bu gidişle bu ay testler yetmeyecek...gerçekten stres yapıyor bu test insanı.

ya adetin biter bitmez iki gün sonrasında çaylamış mı yanii.peki doktora söylemiş miydin test yaptığını?? kimisinin öyle erken çatlıyo.burda bi arkadaş doktor kontrolunde yumurta takibi yaptırırken adet bitiminn iki gün sonra çatlamış yumurtası..demekki seninde öle bişi oldu.. ahh ahh hemde nasıl stres yapıyo varya..

Arkadaslar merhaba, ben ilk defa kullanicam testi. Dun eczaneden fertiltime test kiti aldim. Adet dongum 30, 31 gun. Bugun 11.gunum. Evde farkettim icinde 5 tane strip varmis:KK43: Ben ne zaman ve ne siklikta yapmaliyim bu testi.Bu markayi kullananlar ya da bilenler var mi? Her gun yapilan birsey saniyordum ama sadece 5 tane strip neye yeterki:KK43:(

Bende ilk kez bugun yaptim akintimdan anladim birde sogan kuru yapiyorum ben adetim duzensiz ama hormonel bisey yok. Prediktor benimkinin markasi vucudunda bi hassasiyet veya akintin varsa basla yapmaya.

Bende ilk kez bugun yaptim akintimdan anladim birde sogan kuru yapiyorum ben adetim duzensiz ama hormonel bisey yok. Prediktor benimkinin markasi vucudunda bi hassasiyet veya akintin varsa basla yapmaya.

Bilmiyorumki canim pek dinlemedim kendimi sanirim biraz akintim var:KK43: Birzdan disari cikicam aksama gelince yapayim ilk testi o zman..5 tane varmis icinde sacmalik hemde pahali bisey 50 tl:KK20: 5 gun ard arda yapayim baktim bisey cikmadi baska bi test daha alirim artik... Senin kullandiginda kac tane var, ondanmi alsamki:KK23:

$20140301_144731.jpg

kızlar sanırım hamile degilim :KK43: :KK43: :KK43:
adetime 3 gün var ovulasyon testi yaptım hayalet bi çizgi çıktı o da zaten hamile olmayanda bile çıkıyor :KK50:
adet olmadan 3 gün önce kahverengi lekem gelir o da bugun hafif hafif gelmeye başladı. hepten ümidim kesildi :KK43:

Bilmiyorumki canim pek dinlemedim kendimi sanirim biraz akintim var:KK43: Birzdan disari cikicam aksama gelince yapayim ilk testi o zman..5 tane varmis icinde sacmalik hemde pahali bisey 50 tl:KK20: 5 gun ard arda yapayim baktim bisey cikmadi baska bi test daha alirim artik... Senin kullandiginda kac tane var, ondanmi alsamki:KK23:

7 tane var canim 50 tl benimkide ama aksam cok gec yapma sabah 10 ile aksam 8 arasi cok sivii almadan yapilmaliymis ve ilk idrarla yapilmamasi lazimmis. Icerisindeki talimatlarda oyle yaziyodu benimkinde

:KK43: hayirlisi canim allahin takdiri. O ne zaman uygun gorurse o zaman olur. Teste 15 dk sonra baktim koyulasti t ve c cizgileri hemen hemen ayni gibiydi. Attigim resimle alakasi yok o yuzden yine umitlendim yaa

İnşaAllah ümitlerin boş çıkmaz canım.Ben aslında adet olmama birazda evindim çünkü evlendiğimden beri ilk kez 30 gün arayla adet oldum.Genelde 35. gün veya daha sonra adet oluyordum.Buda yumurtladığım anlamına geliyor.Bu ay incir+havuç kürü yapmıştım şimdi devam edicem.

İnşaAllah ümitlerin boş çıkmaz canım.Ben aslında adet olmama birazda evindim çünkü evlendiğimden beri ilk kez 30 gün arayla adet oldum.Genelde 35. gün veya daha sonra adet oluyordum.Buda yumurtladığım anlamına geliyor.Bu ay incir+havuç kürü yapmıştım şimdi devam edicem.

Haa o zaman adet periyotunda olumlu bi gelisme var desene. Bak bende sevindim simdi. Ihmal etme o zaman

X