Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ama dün drum catlamis dedi ben dunu ve onceki gunleri degerlendirdimm pöfff kocamda uyuyor

canım doktorun çatlamış dediyse ve dünü değerlendirdiyseniz iyii.ki zaten doktorunda ne zaman yapmanız gerektiğini söylemiştir. ha bugün yapmasnız da bişi olur mu onu bilemem ama zaten dün yaptığınız için ee spermlerde iki gün vucütta durabildiğine göre çokta önemli değil bugün yapmasanızda olur gibi..yapsanızda olur gibi :26::26: stress yapma sakın,o stress varya o stres mahvediyo bizii

cok dogru diyosun o stresi napmali :-( kocam uyuyor uyandirmiyim bence zaten 3gun ustuste oldu sperm kalitesi düşmüştür dimi ama ;-)

Bu arada adeti yaklasip belirtileri olan varmi veya hamile oldugunu hisseden..??? Psikilojik olabilir ama hamile oldugumu hissediyorum yaaa sacma ama ne bilim ya da oyle olmak istedigimdende olabilir

Evet haklisin bende 2 kutu aldim zaten. 5 tane yetmiyor. 50 tl verdim nettekiler cok uygunmus gercekten . Bu ay hamile kalmazsam bende öyle yaparim artik. Diger turlu cok tuzlu oluyor

iNSALLAH gerek kalmaz bidahako ay cnmm bende gittigidiyordan baktim bugun fiyatlar cok uygun eczaneye gore ve genelde iclerinde gebelik testleride oluyor bir incele istersen sayfayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…