Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Aynen yaaa belirtilerj bile kendimiz yapiyoruz. O derece. Zaman gecmiyor. Peki ovu testini gebelik için yaparken sabah idrariylami yapmak gerek acaba?

Hakkımızda hayırlıysa olsun..ne zamndır deniyosun?
özel yaptığın bişeyler varmı.?

2 .ayım bu ay özel bir şey denemedim daha tek yaptığım ilişkiden sonra kalkmıyorum o kadar . ovulasyon testini de ilk defa bu ay uyguladım çünkü normalde adetlerim saat gibi 27 günde bir gelirdi şaşmazdı ilk ay gecikme olunca 1 hafta kadar yumurtlama günüm kaydı diye ovülasyon testi aldım. normalde eşimle amacımız korunmayı bırakacaktık ne zaman olursa artık öyle diyorduk kafaya takmayacaktık .mümkün mü daha ilk ilişkide başladım acaba tuttu mu demeye.

günaydın canolar.Bugünde olmadım regl :) Test geçen hafta sabırsızlıktan yapmıştım negatif çıktı. Bile bile yaptım sırf şu psikolojiden kurtulmak için. Normalde hep 29-30 günü geçmez.5 ay önce 1 hafta gecikmişti,hamiş sandım ama değilmiş.Belkide kimyasal gebelik geçirdim haberim yok.Vücut kendini hazırlıyormuş.Bugünle birlikte 2 gün gecikti.Ağrılar uyuşmalar devam ediyor ama.Test değil de yarın da olmazsam doktora gideyim diyorum.Başka fikri olan var mı?

Iyi sabretmissin ben olsam simdiye 3. Cu testi yapmistim :) :) en dogrusunu sen yapiyorsun tabiki. Az daha sabredip beklemek en mantiklisi.yarin hayirli haberlerini bekliyoruz o zaman

evet farketmedim orayı yanlış yazmışım,hayırlısı olsun bakalım

eveeettt benimde ovülasyon test aşamam bitti :) inşallah son testlerim olur.
yanında yıldız olanlar ilişki günlerimiz. hadi yorumlayalım sizce tutma ihtimali yüzde kaç
:18::18::18::18::18:

mrb arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim LABOQUICK ben bu marka ovulasyon testini gitti gidiyordan geçen ay aldıydım geçen ay kullanmıştım pek anlamamıştım bu ay tekrar denicem bakalım bu marka sizce iyimi?

ekledigim testi dün yaptım canım,bugünde yapıcam,bu gece ilişki olmak zorunda çünki ben büyük ihtimal yarın ankaraya gidicem annem ameliat olacak

bekliyoruz o zaman negatifse üzülürüm şimdi bak. zorlamış gibi hissettim

Test negatif çıktı canım. Nedense üzülmedim hiç,sen rahat ol:) Oh be rahatladım. Ne hassas insanlarız ya herseyi kafaya takmasak aslında hersey yoluna girecek. Zaten kafaya taktığımdan adet olamıyorum bence.Yanlış mı yapıyoruz kızlar?

hakkımızda hayırlısı ama bildiğim kadarıyla sabah ilk idrarla testi yapman gerekirdi. neyse adetin gelmeyene kadar bişey demek doğru değil.

bencede takıntılardan kaynaklanıyor,etkiliyor vücudumuzu yani,nasip neyse o olacak zaten

arkadaşlar selam, Ovulasyon testini kullanmayı ne zaman bırakmalıyım. Çift çizgiyi yakaladım, tek çizgiye de döndü. reglime 10 gün var. artık bırakayım mı yoksa regl olma zamanına kadar kullanayım mı?

geçmiş olsun. yumurtan çatlamıştır o zaman. zaten kasık ve bel ağrısından kendini belli ediyor. umarım tek ilişki yeterli olur
13.gecede ilişki oldu yani içerde sperm vardır,bugecede olursa başkada vaktim yok zaten,tıtarsa tutar artık napıyım,sancıya gelirsek haka var kasıkta sancı,ve çamaşırım ıslak hep

e bırak artık silikleşmiş daha niye yapasınki

bilemedim işte,

ya sonradan bir daha çift çizgi filan olur mu , gün kaçırırımıyım diye panikliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…