Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ya böyle umut oluyo canım 😬 yok bısey derse üzülürüm bıraz daha bekleyım dıyorum
Slmlar bende bugun ilk kez ovu testi yaptım.metak ettğim şey şu ,eğer gebelik varsa adete kaç gün kala yapılan ovu.testinde pozitif çıkar.? mesela adete 8 gün kala pozitif olur mu???

Hofff.. Hala adet olmadım, hiç belirtim de yok.. Hiç böyle olmazdım niye bu ay böyle oldu yaa...
canım benimde son ayda öyle oldu 6 gün geçti adetim ve kırmızılar geldi,geç yum.oldu demekki,belkide bebiş var hayırlısı
Slmlar bende bugun ilk kez ovu testi yaptım.metak ettğim şey şu ,eğer gebelik varsa adete kaç gün kala yapılan ovu.testinde pozitif çıkar.? mesela adete 8 gün kala pozitif olur mu???
8 gün çok erken canım adet günün gelirde olmazsan ozaman yap testi,bide ben pek sanmıyorum ovu.testinin gebeligi gösterdigini,onu yapacagına adetine 2 3 gün kala git kan ver
o çıkan çift çizgi silikleştigi zaman çatlamış oluyor yum.bu akşam tekrar yap

forvet sana yazdıgımı okudunmu bilmem ama ben senin yazdıgın şeyi hiç duymadım,silikleşince yum.çatlamış oluyor okadar,adet gününe 1 2 gün kalada yine çift koyu çıkarsa gebelik işareti olabiliyor,yani sana kim söyledi silikleşince erkek bebek diye bilmem ama öyle bişey yok canım

okudum hayatım teşekkürler ama şurasını anlamadım kız bebişte öyle deyil,erkek sık sık boşalacak ve ilişki esnasında kendini biraz geride tutarar boşalacak,ve yum. günü ve sonraki 24 saat ilşki olmalı böyle oluncada spermler rahime oradanda 24 saat ilişki olmalı yazmışsın herhalde olmamalı olcaktı benim test 4 gibi pozitif çıktı gece tek ilşki oldu 3günlük perhiz ve öncesi iki haftada 3 yada 4 defa az yani korunmalı ilşki oldu yani sık ilşki değildi doktor dün çatlamak üzere dedi sert kahve derin ilişki ve hemen çekilmedi bende kalkmadım hemen şimdi yumlar sabah saatlerinde de çatlamış olabilir akşam üstü bir deneme daha yapsammı karar veremedim

Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. Bugün ovulasyon testi aldım. Yanlız kafam biraz karıştı, testte ikinci çizgiyi koyu görünce mi ilişki olacak!!lütfen yardım edin!!

Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. Bugün ovulasyon testi aldım. Yanlız kafam biraz karıştı, testte ikinci çizgiyi koyu görünce mi ilişki olacak!!lütfen yardım edin!!

Merhaba canım.Çift çizgi olduğu gün yumurtan 24-36 saat içinde çatlayacak demekmiş.Eğer eşinin spermlerinde sorun yoksa hem çift çizgi olduğu gün hem de ertesi gün ilişki olun.Eğer sperm azlığı varsa çift çizgiyi görüğünün ertesi gün ilişki olsun.

Iki ihtimal var. Ya hamilesin ya da psikolojik biseydir. Benimd3 gecen ay 4 gun gecikti hamileyim sandim stresten gecikti hep adetin kac gun gecti? Test yapmadin mi

13 Şubat'ta kan testi yaptırdım negatifti canım.. Normalde 8 Şubat'tı adet günüm ama yumurtam geç çatladığı için gecikti..Hesaplarıma göre 17 Şubat'ta adet olmam lazımdı. Hiç adet olacak gibi bir belirtim de yok..Bakalım, hayırlısı..

Hadi hayirlisi inssllah. Benimde bu ay gec catladi dun ve bugun cift cikti. 17. Gunde catladi yani. Beklemeside zor.

Bi adet olsam yumurta takibi yaptırıcam zaten, böyle sinir oluyorum çatladı mı çatlamadı mı..

umarım adet olmazsın da gebelik testinde çift çizgiyi görürsün yumurta takibine de gerek kalmaz . şu şubat ayında hepimiz görsek hayırlısıyla şu çift çizgileri.ne zor işmiş ben de 27 sini bekliyorum adet olmamak için

Batdaşım :) ben de 27 subatı bekliyorum..hakkımxda hayırlısı olsunn..

Ovulasyon testi gebeligi erken gösteriyor diyorlar sizce iliskiden kac gun sonra yapmaliyim.adet gununu beklemek cok zor. 2 subat benimki gec yumurtladim

Ovulasyon testi gebeligi erken gösteriyor diyorlar sizce iliskiden kac gun sonra yapmaliyim.adet gununu beklemek cok zor. 2 subat benimki gec yumurtladim

canım genelde ovülasyon testi gebeliği erken gösteriyor diyorlar. ben araştırmıştım daha önce genelde adetten 1 2 gün önce bakanlar
doğru sonuç verdiğini söylemişler. tabi hormonlarla ilgili herhangi bir sıkıntı yoksa. benim de 27 si bakalım 25 i gibi yapacağım ovülasyon testini. ama gerçekten beklemek çok zor . sürekli kendimi dinliyorum. yok bulantı var mı yok herhangi bir belirti var mı diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…