Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

s.a arkadaşlar size bişey soracaktım.ovülasyon testini yaparken kaç saat önce svıvı alımını bırakıyoruz ve kaç saat önce tuvalete gitmiyoruz.herkes farklı farklı şeyler yazmış hiç anlamadım

ben 2 saat önce bıraktım canım bişeyler içmeyi..saat 1 den sonra bişey içmedim 3 te test yaptım belli belirsiz bi ikinci çizgi çıktı...ben erken başladım ama test yapmaya kaçırmıyım günü diye..

kızlarrr siftahı yaptım bugün ilk ovu. testimi yaptım..erken başladım günümü kaçırmamak için...
SAT 9 şubat
BAT 11 MART
bugün 11. günüm..belli belirsiz ikinci çizgi çıktı sanırım daha 1 haftam var...her gün saat 15te yapıcamm :KK53:

ben 2 saat önce bıraktım canım bişeyler içmeyi..saat 1 den sonra bişey içmedim 3 te test yaptım belli belirsiz bi ikinci çizgi çıktı...ben erken başladım ama test yapmaya kaçırmıyım günü diye..

bende adet bittikten 3 gün sonra başladım akşam 10 da yapıyorum.iki gündür ikinci çizgi belirsiz şekilde çıkıyo

kızlarrr siftahı yaptım bugün ilk ovu. testimi yaptım..erken başladım günümü kaçırmamak için...
SAT 9 şubat
BAT 11 MART
bugün 11. günüm..belli belirsiz ikinci çizgi çıktı sanırım daha 1 haftam var...her gün saat 15te yapıcamm :KK53:

benimde bugün 12. günüm..yakınmışız birbirimize..birlikte bekleyelim mi :))

eveeetttt bende 2. mesajını görmeden aynı şeyi yazıcaktım birlikte bekleyelim tabiki canım :KK16:

ben ilk defa kullanıyorım ovülasyon testini..laboqick marka olanınından aldım netten.akşam 10 da yapıyorum testi.iki saat önceden bırakıyorum içmeyi..bakalım bu ayda böyle bi deneylim..biz 6 aydır uğraşıyoruz bu 7. ayım..kaç aydır uğraşıyosunuz siz

ben ilk defa kullanıyorım ovülasyon testini..laboqick marka olanınından aldım netten.akşam 10 da yapıyorum testi.iki saat önceden bırakıyorum içmeyi..bakalım bu ayda böyle bi deneylim..biz 6 aydır uğraşıyoruz bu 7. ayım..kaç aydır uğraşıyosunuz siz

aynen bende netten aynı marka aldım ve bugün başladım kullanmaya ilk..öğlenleri yapıcam ben saat 15te...bende 2 saat önce bırakıyorum içmeyi :nazar: bizim daha 2. ayımız canım yeni başladık :KK16: Allah aratmasın inşallah...

s.a arkadaşlar size bişey soracaktım.ovülasyon testini yaparken kaç saat önce svıvı alımını bırakıyoruz ve kaç saat önce tuvalete gitmiyoruz.herkes farklı farklı şeyler yazmış hiç anlamadım

Ben 2 saat boyunca hicbir siviyi tuketmiyordum ama wc ye sık cikiyordum .wc yle alakasi oldugunu sanmiyorum ama sivi alma. Genelde saat gunduz 3 te yaptim testlerimi.

2 .ayım bu ay özel bir şey denemedim daha tek yaptığım ilişkiden sonra kalkmıyorum o kadar . ovulasyon testini de ilk defa bu ay uyguladım çünkü normalde adetlerim saat gibi 27 günde bir gelirdi şaşmazdı ilk ay gecikme olunca 1 hafta kadar yumurtlama günüm kaydı diye ovülasyon testi aldım. normalde eşimle amacımız korunmayı bırakacaktık ne zaman olursa artık öyle diyorduk kafaya takmayacaktık .mümkün mü daha ilk ilişkide başladım acaba tuttu mu demeye.
Benimde 3. Denemm bu ay.yakaladın mı lh artışını peki?düşünmememk mümkün değil.hiç düşünmüorum diyen ben adete 10 gün kala başlıyorum düşünmeye,

bilemedim işte,

ya sonradan bir daha çift çizgi filan olur mu , gün kaçırırımıyım diye panikliyorum..

bak canım eyer çift çizgi dedigin kopkoyu iki çizgi ise ve ertesi gün silikleşmşse artık yapmana gerek yok,ama illada yapacam diyorsan senin bilecegin iş,

X